Jackie Stallone, mama aktora Sylvestra Stallone, nie żyje. Kobieta miała 98 lat. Była znaną astrolożką gwiazd.

Jackie Stallone nie żyje

Jackie Stallone zmarła spokojnie we śnie, o czym poinformował jej syn Frank w poniedziałkowy wieczór.

Dziś rano ja i moi bracia straciliśmy naszą matkę Jackie Stallone. Była matką czwórki dzieci, Tommy’ego, Sylestra, Frankiego i mojej zmarłej siostry Tony Ann. Była niezwykłą kobietą, pracującą każdego dnia, pełną odwagi i nieustraszoną. Umarła we śnie, tak jak sobie zażyczyła.

Jackie słynęła ze swojego ekstrawaganckiego wyglądu, była ekscentryczna, co również podkreślił jej syn. Przeżyła bardzo wiele.

Urodziła się 29 listopada 1921 roku w Waszyngtonie, przeżyła okres prohibicji, depresji i II wojny światowej. Rozmawiałem z nią godzinami o latach dwudziestych, trzydziestych i czterdziestych. To była lekcja historii. Jej umysł był ostry jak brzytwa aż do dnia jej śmierci. Nigdy nie nosiła maski, prawdziwa rewolucyjna dziewczyna.

This morning my brothers and I lost our mother Jackie Stallone . She was the mother to four children, Tommy, Sylvester,…

Gepostet von Frank Stallone Official am Montag, 21. September 2020

Jackie Stallone w młodości pracowała jako tancerka i fryzjerka. W późniejszych latach zajęła się astrologią. W latach 90 miała swój program, w którym mówiła o horoskopach. Pojawiła się w kilku sezonach „Celebrity Big Brother” oraz filmie „Laski z plaży”.

Jackie Stallone w młodości

Jackie Stallone w młodości fot. Backgrid USA / Forum

Jackie Stallone

Jackie Stallone fot. Backgrid USA / Forum

Jackie Stallone z synem na premierze

Jackie Stallone z synem na premierze fot. Globe / Forum