Jada Pinkett-Smith (52 l.) zalała się łzami, gdy opowiadała o swoim związku z Tupaciem Shakurem. Para była przyjaciółmi z dzieciństwa i uważała się za swoje „bratnie dusze”, ale teraz aktorka ujawniła, że okrutnym zrządzeniem losu pokłócili się i nie rozmawiali, kiedy raper został postrzelony w 1996 roku.

Jada Pinkett-Smith mówi o chorobie, na którą cierpiał 2Pac

Podczas występu w podcaście Stevena Bartletta „The Diary Of A CEO” Jada zalała się łzami, gdy opowiadała o swoim ukochanym przyjacielu. Aktorka wyznała, że ich relacja była bardzo intymna, ale bez cielesności. Pewnego razu małżonka Willa Smitha powiedziała, „OK, Pac, po prostu mnie pocałuj”.

Całuje mnie i to jest najbardziej obrzydliwy pocałunek! To znaczy, on się odsunął, ja się odsunęłam i pomyślałam, „no i widzisz głupku!”.

Ostatnia rozmowa Jady Pinkett-Smith i 2Paca

Chociaż nie łączyła ich fizyczność, łączyła ich tak silna więź, że Tupac oświadczył się Jadzie, gdy odsiadywał wyrok. Jada odrzuciła jego propozycję, ale pozostała w jego życiu do czasu, gdy para stoczyła „wielką” kłótnię o działania i zachowanie Tupaca po jego wyjściu z więzienia, „To była jedna z największych kłótni, jakie kiedykolwiek stoczyliśmy i dotyczyła tego, jak on żył”.

Podejrzany o zabójstwo 2Paca Shakura w 1996 roku został aresztowany!

Naprawdę musiałam dać mu znać, jaka była moja pozycja w tym momencie, ponieważ po prostu czułam, że to jak żyje – to nie mogło się dobrze skończyć. Stoczyliśmy mocną walkę […] Po niej pomyślałam, „Pieprzyć to”. Tym razem do niego nie zadzwonię, on będzie musiał zadzwonić do mnie, zdecydowanie to była jego wina.

Aktorka i producentka zalana łzami wyznała, że do dziś żyje z wyrzutami sumienia. Przyjaciele ostatni raz, gdy ze sobą rozmawiali – kłócili się. A potem Tupac Shakur został zastrzelony…

Zobacz więcej zdjęć zaglądając do galerii poniżej: