Khloe Kardashian (35 l.) urodziła córkę 12. kwietnia – w tym roku dziewczynka będzie obchodziła drugie urodziny. U Kardashianów zawsze organizowane są imprezy dla dzieci z pompą, jednak w tym roku, z powodu epidemii, będą musieli z tego zrezygnować.

Khloe Kardashian spędza KWARANTANNĘ z Tristanem Thompsonem

Urodziny True, córki Khloe Kardashian podczas epidemii

Zagraniczne media donoszą, że Khloe spędza kwarantannę razem z Tristanem Thompsonem.Para rozstała się, jednak razem zajmują się córką True.

Planują dwie imprezy – jedną w dniu urodzin dziewczynki, a drugą, bardziej huczną, gdy sytuacja już się uspokoi.

Na szczęście True jest tak mała, że tak naprawdę nie zauważa, co się dzieje. Oczywiście będą mieli dla niej mnóstwo prezentów, nie przegapią tego. Będzie rozpieszczona mnóstwem miłości od swojej mamy i taty w tym szczególnym dniu, a jeśli chodzi o Khloe, to najważniejszy prezent – mówi informator hollywoodlife.com.

Khloe postanowiła, że połączy się z całą rodziną online tak, aby wspólnie mogli świętować urodziny True. Będą mogli zaśpiewać jej razem „Happy Birthday”.

Kim Kardashian zaprzyjaźniła się z Tristanem Thompsonem. Co na to Khloe?

Rok temu impreza była udana, ale kosztowała celebrytkę sporo stresu. Minęło zaledwie dwa miesiące od jej rozstania z Tristanem i jego zdrady. Nie była pewna, czy powinien brać udział w imprezie, ale ostatecznie został zaproszony.

Khloe Kardashian z córką True

Khloe Kardashian z córką True fot. Forum/BACKGRID

Khloe Kardashian z córką True na zakupach

Khloe Kardashian z córką True na zakupach fot. Forum/BACKGRID