Były już artykuły na temat największych celebek świaa mediów, ale co z ich facetami? Najnowszy Vanity Fair, żeby popytać ich, jak patrzą na swoje dziewczyny z wielkiego świata. Artykuł zatytułowany jest Jestem z nią i przytacza wypowiedzi braci Madden, Kevina Federline’a oraz Cisco Adlera.

– Nie jestem jakimś seryjnym randkowiczem – mówi ten ostatni. – Misha [Barton] jest najpiękniejszą dziewczyną na Ziemi. Czasami budzę się, widzę ją na poduszce obok mnie i myślę: „Oh, to ona…\”.

– Nie zerwaliśmy ze sobą przez nas samych. To były inne g**na – dodaje.

– Słuchaj, te dziewczyny są młode, wrzucone w kupę g**na i to sprawia, że zachowują się trochę dziwnie. Jeżeli ktoś zamknąłby je razem w jednym pokoju, wyszłyby z niego jako najlepsze przyjaciółki.

– Naprawdę? – pyta dziennikarka.

– No może – odpowiada Adler. – Jeśli by przeżyły.

– Niełatwo jest być chłopakiem popularnej gwiazdki – przekonuje Cisco. – Nie ma żadnej prywatności. My dosłownie uciekaliśmy przed paparazzi. Koczowali pod moim domem. Kiedy już miałem dość, skończyłem ten cyrk. Mój pies zdechł przez zatrucie, zerwałem z dziewczyną, a na domiar złego po Internecie zaczęło krążyć zdjęcie moich jaj.

Cisco, przekonałeś mnie.

[Na zdjęciu C.Adler z jedną ze swoich byłych dziewczyn, Kimberly Stewart.]