Ivar Mountbatten to krewny królowej Elżbiety II i księcia Filipa. W 1994 roku poślubił Penelope Thompson z którą ma trzy córki. Para jednak rozwiodła się – pięć lat później Ivar ogłosił, że jest gejem i w czerwcu 2018 roku ogłosił, że weźmie ślub z Jamesem Coyelem.

CHAMSKI ŻART KSIĘCIA KAROLA PO NARODZINACH HARRY’EGO ZŁAMAŁ SERCE DIANY


Cóż, nareszcie to zrobiliśmy! To był niesamowity dzień, bez względu na okropną angielską pogodę. Niesamowita msza odprawiona przez Trisha Harrogate, który nadał tej poważnej chwili lekki, rozgrzewający serce wydźwięk. Akompaniował mu chór gospel i był niesamowity. Dziękujemy, Bristol Teachers Rock Choir za wasze niesamowite głosy. Co najważniejsze, dziękujemy moim trzem cudownym córkom za zrozumienie i wsparcie – bez tego nigdy by to tego nie doszło. Chciałbym podziękować też mojemu Jamesowi, za to, że był po prostu idealny.

– poinformowała młoda para na social media.

Oto NAJDZIWNIEJSZE zasady na królewskim dworze

Jak podają zagraniczne media w sobotę odbyła się przepiękna ceremonia zaślubin Ivara i Jamesa. 60 osób obserwowało pierwszy homoseksualny ślub w rodzinie królewskiej. Co ciekawe była żona Mountbattena była również na ceremonii.

Pozostaje nam życzyć szczęścia Młodej Parze!