Jakob Kosel i Ciocia Liestyle wczoraj ogłosili, że będą mieć dziecko. Nikt się tego nie spodziewał, bo para przez bardzo długi czas nie przyznawała się, że jest w związku. Później razem zamieszkali i zaczęli mówić na siebie „współlokator”. Natomiast internauci nie dali się zwieść na manowce i domyślili się, o co chodzi.

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle spacerują po Warszawie

Jakob Kosel będzie OJCEM. Jego partnerka pokazała ciążowy brzuch

Może nie wszyscy wiedzą, kim jest para influencerów: Jakob Kosel jest uczestnikiem programu „Top Model„. Jako jeden z nielicznych zrobił karierę w mediach – pojawia się w różnych kampaniach reklamowych i bryluje na ściankach. Z kolei Ciocia Liestyle, czyli Agnieszka Wilczewska przez długi czas była w związku z Wujaszkiem Liestyle, Michałem Pawłem Wilczewskim.

Jakob Kosel – jak mieszka model? Zobaczcie jego wyjątkową willę

Dzień po ogłoszeniu ciąży paparazzi przyłapali ich na modnej warszawskiej ulicy, Mokotowska. Jakob Kosel i Ciocia Liestyle maszerowali na event. Prawdopodobnie para zdecydowała się wczoraj poinformować o ciąży, bo wiedzieli, że dzisiaj zostaną sfotografowani.

Widzimy, że Ciocia ma już duży brzuszek. Pięknie się eksponuje w czarno-białej sukience podkreślonej cienkim paskiem. Do tego dobrała cieliste czółenka.

Jakob Kosel, Ciocia Liestyle na spacerze

Jakob Kosel, Ciocia Liestyle w ciąży. Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Jakob Kosel, Ciocia Liestyle w ciąży

Jakob Kosel, Ciocia Liestyle w drodze na event. Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Jakob Kosel, Ciocia Liestyle w Warszawie

Jakob Kosel, Ciocia Liestyle spodziewają się dziecka Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Jakob Kosel, Ciocia Liestyle na Mokotowskiej w Warszawie

Jakob Kosel, Ciocia Liestyle będą mieć dziecko. Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA