Jakub Błaszczykowski (33 l.) i jego żona Agata Błaszczykowska (30 l.) bardzo chronią swojej prywatności. Piękna WAG nie pcha się na ścianki i zdecydowanie nie chce zostać celebrytką.

Błaszczykowski ZASTĄPI Lewandowskiego w roli kapitana drużyny?

Agata Błaszczykowska jest w trzeciej ciąży?

Para ma dwie córki: Oliwię i Lenę. Patrząc na najnowsze zdjęcia Agaty, można zauważyć, że jej brzuszek się zaokrąglił. Spodziewają się kolejnego dziecka?

Jeśli zagra Kuba Błaszczykowski w Lubinie i strzeli bramkę to wykona cieszynkę wkładając piłkę pod bluzkę? Mam nadzieję że tak bo widząc zdjęcie jego żony Pani Agaty może coś być na rzeczy;) Jeśli tak to serdecznie gratuluję @Blaszczykpl 🙂 Chociaż skromność mu na to nie pozwoli – napisał jeden z fanów na Twitterze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mam i ja 💁🏼‍♀️☺️

Post udostępniony przez Patrycja Buchalik (@patrycja.buchalik)

Jerzy Brzęczek o MORDERSTWIE siostry: Hania była mamą Kuby Błaszczykowskiego

Kim jest Agata Błaszczykowska?

Agata Błaszczykowska została żoną Jakuba Błaszczykowskiego w 2010 roku. Poznali się w 2005 roku w Częstochowie przez wspólnych znajomych. Piłkarz był jeszcze wtedy w Wiśle Kraków, a Agata liceum ogólnokształcącego do klasy z rozszerzonym angielskim. W 2011 na świat przyszła ich pierwsza córka Oliwia. Trzy lata później w 2014 roku urodziła się Lena.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Russell Crowe napisał do Kuby Błaszczykowskiego

Sara Boruc powiedziała PRAWDĘ o karierach WAGs robionych dzięki mężom

Karolina Nowakowska MOCNO o WAGs: nie wyobrażam sobie być utrzymanką męża!

 

Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski
Agata Błaszczykowska
Agata Błaszczykowska