Jarosław Bieniuk (41 l.) w tym roku po raz czwarty został ojcem. Piłkarz ze związku z Anną Przybylską ma trójkę pociech. Z byłą partnerką, Martyną Gliwińską doczekał się syna Kazika. Jakiś czas temu informowaliśmy, że piłkarz jest w nowym związku i spotyka się ze znaną modelką. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z kolacji z Bieniukiem. Co świętowali?

Oliwia Bieniuk na NIGDY niepublikowanych zdjęciach z Anną Przybylską: „Pierwsza sesja z mamą”

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na kolacji

Jarosław Bieniuk od kilku miesięcy związany jest z polską modelką, Zuzanną Pactwą. Piłkarz przedstawił już nową partnerkę dzieciom, co może świadczyć o tym, że między nimi robi się coraz poważniej.

Instagram Zuzi obserwuje Oliwia Bieniuk, która podobno bardzo ją polubiła. Oliwia stawia pierwsze kroki w show-biznesie, więc chętnie przygląda się karierze partnerki ojca.

Nowa dziewczyna Jarosława Bieniuka to ZNANA modelka. Co o niej wiemy?

Zuzanna była również gościem na 18 urodzinach Oliwii. Jarosław nie chce komentować nowego związku. Nie publikuje również zdjęć z Zuzią.

Ku zaskoczeniu fanów na jej Insta Story pojawiło się zdjęcie z kolacji zorganizowanej na Święto Dziękczynienia, które jest hucznie obchodzone w Stanach. Modelka świętowała z Jarosławem i znajomymi. Nie zabrakło indyka i typowych dań amerykańskich.

Zuzanna Pactwa świętuje z Bieniukiem i przyjaciółmi.

Zuzanna Pactwa świętuje z Bieniukiem i przyjaciółmi. Fot.Instagram/zuzannala.

Jarosław nie skomentował publicznie nowego związku, mimo – że są parą z Zuzią od kilku miesięcy. Piłkarz w zeszłym roku był bohaterem skandalu – Sylwia Sz. oskarżyła go o gwałt, on jednak nie przyznawał się do winy. Ostatecznie postępowanie zostało warunkowo umorzone na rok.

Na profilu Zuzanny również nie znajdziemy zdjęć z piłkarzem, chociaż modelka zaraziła Jarosława swoją pasją, jaką jest jazda konna.

Tworzą fajną parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Oliwia Bieniuk na nowym zdjęciu: „Jaka tutaj jesteś podobna do mamy”

Internauta złośliwie o figurze Oliwii Bieniuk. „Idziesz w masę?”

Dopiero teraz wyszło na jaw, czego Anna Przybylska zażyczyła sobie przed śmiercią. Dotyczyło to Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę. Kim ona jest?

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę fot. AKPA.

Jarosław Bieniuk z dziećmi, które urodziła Anna Przybylska.

Jarosław Bieniuk z dziećmi, które urodziła Anna Przybylska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.