W lutym emitowano pierwszy polski reality show Netflixa „Love Never Lies”. Brało w nim udział sześć par, których uczucie poddane zostało wielkiej próbie, a wszystko przez maszynę do wykrywania kłamstw – EyeDetect.

Miałam zobaczyć jeden odcinek „Love Never Lies Polska”, a skończyłam wszystkie w jeden wieczór (RECENZJA)

Jędrzej i Bruno o LOVE NEVER LIES

Bez wątpienia największymi gwiazdami byli tam Bruno i Jędrzej, którzy na oczach widzów próbowali pogodzić się z niewiernością w związku. Niemal doszło do rozstania, po tym, jak wyszło na jaw, że Bruno zdradzał Jędrzeja w trakcie trwania ich związku.

Maja Bohosiewicz poprowadzi reality-show na Netflixie!

Na szczęście Jędrzej wybaczył Brunowi i dalej tworzą związek, ale bez kłamstw i jeszcze mocniejszy. Ostatnio para wpadła do naszej redakcji na rozmowę. Podczas wywiadu opowiedzieli o zdradzie, jak czuli się w programie, jaki naprawdę był Jędrzej i jak planują wykorzystać popularność.

 Wywiad poniżej:

Sonda

poll-violet

Za nami finał "Love Never Lies: Polska", któremu towarzyszyły ogromne emocje. Zwycięską parą zostali Lilia i Andrzej i zgarnęli nagrodę o wartości 152 tysięcy złotych. Jesteście zadowoleni ze zwycięzców czy uważacie, że powinna wygrać inna para? Kto waszym zdaniem powinien był wygrać?

1

Lilia i Andrzej

2

Jędrzej i Bruno

3

Kasia i Kornel

4

Ida i Mateusz

5

Bernadetta i Dominik

6

Wiki i Jasiek