Maja Bohosiewicz obecnie spełnia się bardziej jako influencerka, businesswoman oraz żona Tomasza Kwaśniewskiego i mama dwójki dzieci, niż aktorka, a jej ostatnie role miały miejsce dwa lata temu w serialach „Barwy szczęścia” oraz „W rytmie serca”.

OMG! Maja Bohosiewicz miała zagrać w DZIEWCZYNACH Z DUBAJU

Maja Bohosiewicz poprowadzi program „Love Never Lies Polska” na Netflixie

Jak się jednak okazuje, już wkrótce znów zobaczymy ją na ekranie, choć w zupełnie niespodziewanej roli! Polski oddział serwisu streamingowego Netflix ogłosił, że w przyszłym roku wystartuje polska wersja reality-show „Love Never Lies Polska”, który poprowadzi właśnie Maja Bohosiewicz. Jak czytamy w oficjalnym opisie programu:

Sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy „Love Never Lies Polska” za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera.

Sama Bohosiewicz, dla której będzie to debiut w roli prowadzącej, nie kryje swojego podekscytowania i na Instagramie zapewnia fanów, że praca nad programem była dla niej prawdziwą przygodą:

Powiem wam szczerze, że tak się cieszę, że w końcu to będzie w telewizji. Bo to była praca moich marzeń. Najlepsza przygoda zawodowa jaką w życiu miałam. Po prostu time of my life! To był taki miesiąc pełen zaskoczeń, przygód, nowych znajomości. No powiem wam szczerze, że po raz pierwszy miałam coś takiego, że nie mogłam się doczekać, by pójść do pracy. Naprawdę, po raz pierwszy. I ostrzegali mnie „Maja, ty tam nie będziesz miała na nic czasu, to jest naprawde ciężka harówa” i ja powiedziałam „słuchajcie ja wam dziękuję, bo to nie była dla mnie ciężka harówa w żaden sposób, to była dla mnie po prostu najlepsza impreza”. Impreza, zabawa, fun jaki w życiu dostalam. Netlix strasznie wam dziękuję za tę okazję, za tę możliwość, bo było bosko.

Następnie z rozbrajającą szczerością przyznała, że dotychczas sama trzymała się z daleka od tego typu programów i nie była nimi zainteresowana:

Ja w ogóle nie jestem typem oglądacza reality-show, kompletnie mnie takie rzeczy nie ruszają. No ale wiadomo, jak dostałam zaproszenie na casting, to grzecznie obejrzałam całą hiszpańską wersję i tak żeśmy się z Tomkiem wkręcili. Tomek po prostu mówi „Maja, jeżeli ty to dostaniesz, to ja już ci zazdroszczę”.

Na koniec zapewniła, że w programie czeka nas prawdziwa moc wrażeń:

I powiem wam tak – skala DRAMY wywala ponad kosmos. Zajebiści uczestnicy, super pomysł jak to zrobić no i generalnie sztosior. To będzie mam nadzieję totalny sztosior i taki program, który strasznie chcę zobaczyć. Strasznie!

„Love Never Lies Polska” bedzie miał premierę już 25 stycznia 2023 roku. Będziecie oglądać?

Maja Bohosiewicz szuka pracowników do swojej firmy. Podaje ZAROBKI!

IG: majabohosiewicz

IG: majabohosiewicz

IG: majabohosiewicz

IG: majabohosiewicz

IG: majabohosiewicz