Jeff Bridges ( 71 l.) w październiku ubiegłego roku poinformował, że staje do walki z chorobą – u gwiazdy „Prawdziwego męstwa” zdiagnozowano chłoniaka. Aktor zaznaczył wtedy, że czuje się szczęściarzem, ponieważ ma do dyspozycji wspaniały zespół najlepszych lekarzy i doskonałego personelu, który wspiera go w staraniach o powrót do zdrowia.

Jeff Bridges ma CHŁONIAKA. „Nowe g***o wypłynęło na powierzchnię”

Jeff Bridges – walka z chorobą

Powiadamiając o nowotworze, aktor zapowiedział, że będzie na bieżąco informował swoich fanów o przebiegu swojego leczenia i z tej obietnicy wywiązuje się świetnie. O tym jak wygląda walka z chorobą pisze na swoim blogu, którego szata graficzna jest stylizowana na odręczne notatki.

W najnowszym wpisie gwiazdor zdradził, że został poddany tomografii, mającej na celu sprawdzenie skuteczności zastosowanego leczenia. Jeff przekazał fanom dobre wieści.

Jeff Bridges pokazał zdjęcie ze SZPITALA. Aktor walczy z CHŁONIAKIEM

Byłem na tomografii sprawdzić, jak nowa terapia wpływa na mojego guza – napisał na swoiom blogu Jeff. – Okazuje się, że działa pięknie, a to coś dramatycznie się zmniejszyło – przekazał fanom.

Aktor dodał również, że obecna sytuacja polityczna w Stanach Zjednoczonych nie napawa go optymizmem.

Wróciłem do domu w lepszym nastroju. Włączyłem telewizor i dowiedziałem się, co dzieje się na świecie. I cóż… nie muszę mówić, co się dzieje. Obraz tego, jak nasz własny kraj atakuje siebie, złamał mi serce – napisał.

Jeff Bridges ma niezawodny przepis na udany związek

W grudniu Jeff Bridges świętował 71. urodziny. Z tej okazji opublikował zdjęcie, na którym zaprezentował ogoloną głowę oraz przedstawił swojego nowego pupila: szczeniaka o imieniu Monty.

Jeff Bridges z Oscarem dla najlepszego aktora, fot. Forum

Jeff Bridges z żoną Susan Geston, fot. / Reuters / Forum

Jeff Bridges na ulicy w Los Angeles, fot. Forum

Jeff Bridges na ulicy w Los Angeles, fot. RB/Bauergriffin.com / MEGA / The Mega Agency / Forum