Jeffree Star w ogniu ogromnej krytyki, przez zabawę na Youtube!
Jeffree Star to popularny bloger, który swoją karierę rozpoczynał od profilu na MySpace.com.
Zobacz też: NAJWIĘKSZY ZIMOWY PRZEGLĄD NOWOŚCI KOSMETYCZNYCH (FOTO)
Celebryta zaskoczył jednak ostatnio swoich fanów, kiedy udostępnił na swoim koncie film z cyklu 1000 degree knife.
W wielkim skrócie “zabawa” polega na niszczeniu przedmiotów (począwszy od butelek, a kończąc na telefonach oraz konsolach do gier).
Jefree poszedł o krok dalej i wraz ze swoim kolegą (?) zniszczył torebkę Boy od Chanel.
Kosztuje ona bagatela 5500 dolarów, czyli przy obecnym kursie około 23 tysięcy złotych!
“Viral” bardzo nie spodobał się pewnym osobom, które uważają, że jest to strata pieniędzy, które mogłyby powędrować na bardziej szczytny cel.
Zobacz też: Torebka Chanel za droga dla Weroniki Książkiewicz?
A co Wy o tym myślicie? Bo nas przechodzą ciarki, kiedy tylko widzimy tego typu “akcje”…




Mozecie sie w komentarzach rzucac do siebie narzekajac na Jeffree Stara ale to on pod koniec dnia kladzie sie w swoim domu za ponad 15milionow dolarow
Ci ‘Panowie’ mogą sie potruć oparami z tych tworzyw które palą…
[b]gość, 12-01-17, 07:47 napisał(a):[/b]Strata pieniędzy, brak szacunku do ludzkiej pracy i zasobów Ziemi.Dokładnie. Tylko ten tekst to do firmy która tą torebkę wykonała. Kupienie takiej torebki to strata pieniędzy, brak szacunku dla samego siebie i swojej pracy, o jakimś biednym zwierzęciu z którego zdarto skórę nie wspominając. Powiedz, co w tym kawałku skóry na pasku jest warte 5500$? Oczywiście oprócz tej fikcji że nosi logo jakiejś tam firmy i posiadanie tego kawałka skóry robi dobrze na ego?
[b]gość, 12-01-17, 07:47 napisał(a):[/b]Strata pieniędzy, brak szacunku do ludzkiej pracy i zasobów Ziemi.Zapłacił za nią to se może robić z torbą co chce. A wy wszyscy tacy ekologicznie usposobieni? ? Niczy kinga rusin… Śmieci posortuje, ale kiecke za 5 tys, produkowana w azji przez niewolnikow ubierze… Hipokryzja
[b]gość, 12-01-17, 02:12 napisał(a):[/b]Ten czlowiek jest chory psychicznie, nawet Kat Von D sie wypowiedziala publicznie na jego temat.tylko patologia moze sledzic co u tego imbecylaA kat von d to jakies moralne guru? Facet jest madrzejszy od was wszystkich razem wziętych. struga wariata i trzepie mega kasę. zazdrościcie
[b]gość, 11-01-17, 21:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 18:38 napisał(a):[/b]To okropnie brzydka torebka, mała strata…Tak tak a cena też jest mała puknij się w łeb[/quote]Sam sie puknji gościu, co mnie obchodzi cena? Jest brzydka i tyle.
Ten czlowiek jest chory psychicznie, nawet Kat Von D sie wypowiedziala publicznie na jego temat.tylko patologia moze sledzic co u tego imbecyla
Strata pieniędzy, brak szacunku do ludzkiej pracy i zasobów Ziemi.
[b]gość, 11-01-17, 18:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 15:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 15:32 napisał(a):[/b]Manny to nie partner Jeffree’go, tylko kolega. Facet Jeffree’go ma na imię Nathan.Nie to, żeby to były informacje o znaczeniu światowym, ale jak już piszecie artykuł to chociaż sprawdźcie fakty…Dokładnie![/quote]Kozak zawsze liczy, że jego czytelnicy są tak samo mało zorientowani jak on…[/quote] Kozak szuka sensacji na sile powinni dowiedziec sie wiecej o osobie o ktorej pisza.
[b]gość, 11-01-17, 18:38 napisał(a):[/b]To okropnie brzydka torebka, mała strata…Tak tak a cena też jest mała puknij się w łeb
Filmow z takim “czeleńdżem” jest w sieci dziesiątki i ludzie niszczą rozne rzeczy… a wy sie teraz obudzili??? No tak… bo jak taki oryginalny gej sie za to wziął, to lepszy artykuł można naskrobac…
[b]gość, 11-01-17, 15:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 15:32 napisał(a):[/b]Manny to nie partner Jeffree’go, tylko kolega. Facet Jeffree’go ma na imię Nathan.Nie to, żeby to były informacje o znaczeniu światowym, ale jak już piszecie artykuł to chociaż sprawdźcie fakty…Dokładnie![/quote]Kozak zawsze liczy, że jego czytelnicy są tak samo mało zorientowani jak on…
To okropnie brzydka torebka, mała strata…
[b]gość, 11-01-17, 16:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 16:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 16:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 15:59 napisał(a):[/b]CH uj was obchodza jego pieniadze? Zarobil na nie i niech robi z nimi co chce. Wam tez dyktuja co macie z hajsem robic? Patologia -_-Bo to co robi jest juz zwyczajnie niegodziwe. Obnoszenie sie z majatkiem, tak samo jak niszczenie wlasnego mienia, z nudow, jest niegodziwoscia. On sie smieje, a ludzie nie maja co jesc.[/quote]Czy sytuacja tych ludzi zmieniłaby się, gdyby on nie zniszczył tej torebki? Dopóki nikomu nie ukradł tych pieniędzy, nie powinno nas obchodzić co z nimi robi. Tak jak ty nie potrzebujesz 394834587 szminek czy 100 par butów, mogłabyś te pieniądze lepiej spożytkować.[/quote]Nie mam tylu rzeczy, a nawet gdybym miała, to nadal nie twoja sprawa na co ja/ktoś wydaje swoje zarobione pieniądze![/quote]Owszem, nie moja, ale nie zmienia to faktu, ze ten czlowiek postepuje nieprzyzwoicie.
[b]gość, 11-01-17, 18:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 16:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 16:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 16:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 15:59 napisał(a):[/b]CH uj was obchodza jego pieniadze? Zarobil na nie i niech robi z nimi co chce. Wam tez dyktuja co macie z hajsem robic? Patologia -_-Bo to co robi jest juz zwyczajnie niegodziwe. Obnoszenie sie z majatkiem, tak samo jak niszczenie wlasnego mienia, z nudow, jest niegodziwoscia. On sie smieje, a ludzie nie maja co jesc.[/quote]Czy sytuacja tych ludzi zmieniłaby się, gdyby on nie zniszczył tej torebki? Dopóki nikomu nie ukradł tych pieniędzy, nie powinno nas obchodzić co z nimi robi. Tak jak ty nie potrzebujesz 394834587 szminek czy 100 par butów, mogłabyś te pieniądze lepiej spożytkować.[/quote]Nie mam tylu rzeczy, a nawet gdybym miała, to nadal nie twoja sprawa na co ja/ktoś wydaje swoje zarobione pieniądze![/quote]Owszem, nie moja, ale nie zmienia to faktu, ze ten czlowiek postepuje nieprzyzwoicie.[/quote]Nieprzyzwoicie, bo zniszczył własna torebkę??? to hipokryzja kochane ludki… Siedzicie na kozaku, z czego wynoszę, ze posiadacie tel, laptop itp, po co wam? Bylo oddac kase na cele dobroczynne. Kazdy dazy do posiadania dóbr materialnych, dopoki ich nie kradnie, to w jakim wymiarze jest to niegodziwe czy niemoralne???
a ja myslalam, ze to tort XD
[b]gość, 11-01-17, 17:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 16:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 15:59 napisał(a):[/b]CH uj was obchodza jego pieniadze? Zarobil na nie i niech robi z nimi co chce. Wam tez dyktuja co macie z hajsem robic? Patologia -_-Bo to co robi jest juz zwyczajnie niegodziwe. Obnoszenie sie z majatkiem, tak samo jak niszczenie wlasnego mienia, z nudow, jest niegodziwoscia. On sie smieje, a ludzie nie maja co jesc.[/quote]Tak było, jest i będzie, jedna osoba nie zmieni całego świata, ogarnij się.[/quote]Jasne. Ale od jednej to moz3 sie zaczac. Owszem, mozemy udawac ze to normalne, ale trzeba miec troche przyzwoitosci. To sie nazywa etyka, moralnosc.
[b]gość, 11-01-17, 16:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 15:59 napisał(a):[/b]CH uj was obchodza jego pieniadze? Zarobil na nie i niech robi z nimi co chce. Wam tez dyktuja co macie z hajsem robic? Patologia -_-Bo to co robi jest juz zwyczajnie niegodziwe. Obnoszenie sie z majatkiem, tak samo jak niszczenie wlasnego mienia, z nudow, jest niegodziwoscia. On sie smieje, a ludzie nie maja co jesc.[/quote]Tak było, jest i będzie, jedna osoba nie zmieni całego świata, ogarnij się.
[b]gość, 11-01-17, 16:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 16:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 15:59 napisał(a):[/b]CH uj was obchodza jego pieniadze? Zarobil na nie i niech robi z nimi co chce. Wam tez dyktuja co macie z hajsem robic? Patologia -_-Bo to co robi jest juz zwyczajnie niegodziwe. Obnoszenie sie z majatkiem, tak samo jak niszczenie wlasnego mienia, z nudow, jest niegodziwoscia. On sie smieje, a ludzie nie maja co jesc.[/quote]Czy sytuacja tych ludzi zmieniłaby się, gdyby on nie zniszczył tej torebki? Dopóki nikomu nie ukradł tych pieniędzy, nie powinno nas obchodzić co z nimi robi. Tak jak ty nie potrzebujesz 394834587 szminek czy 100 par butów, mogłabyś te pieniądze lepiej spożytkować.[/quote]Nie mam tylu rzeczy, a nawet gdybym miała, to nadal nie twoja sprawa na co ja/ktoś wydaje swoje zarobione pieniądze!
[b]gość, 11-01-17, 16:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 15:59 napisał(a):[/b]CH uj was obchodza jego pieniadze? Zarobil na nie i niech robi z nimi co chce. Wam tez dyktuja co macie z hajsem robic? Patologia -_-Bo to co robi jest juz zwyczajnie niegodziwe. Obnoszenie sie z majatkiem, tak samo jak niszczenie wlasnego mienia, z nudow, jest niegodziwoscia. On sie smieje, a ludzie nie maja co jesc.[/quote]Czy sytuacja tych ludzi zmieniłaby się, gdyby on nie zniszczył tej torebki? Dopóki nikomu nie ukradł tych pieniędzy, nie powinno nas obchodzić co z nimi robi. Tak jak ty nie potrzebujesz 394834587 szminek czy 100 par butów, mogłabyś te pieniądze lepiej spożytkować.
[b]gość, 11-01-17, 15:32 napisał(a):[/b]Manny to nie partner Jeffree’go, tylko kolega. Facet Jeffree’go ma na imię Nathan.Nie to, żeby to były informacje o znaczeniu światowym, ale jak już piszecie artykuł to chociaż sprawdźcie fakty…Dokładnie!
Lubię jego filmiki ale tutaj przegiął !
nie interesuje mnie kto z kim sypia, ale faceci powinni byc facetami, niezaleznie od orientacji sexualnej….
[b]gość, 11-01-17, 16:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 16:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 16:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-17, 15:59 napisał(a):[/b]CH uj was obchodza jego pieniadze? Zarobil na nie i niech robi z nimi co chce. Wam tez dyktuja co macie z hajsem robic? Patologia -_-Bo to co robi jest juz zwyczajnie niegodziwe. Obnoszenie sie z majatkiem, tak samo jak niszczenie wlasnego mienia, z nudow, jest niegodziwoscia. On sie smieje, a ludzie nie maja co jesc.[/quote]Czy sytuacja tych ludzi zmieniłaby się, gdyby on nie zniszczył tej torebki? Dopóki nikomu nie ukradł tych pieniędzy, nie powinno nas obchodzić co z nimi robi. Tak jak ty nie potrzebujesz 394834587 szminek czy 100 par butów, mogłabyś te pieniądze lepiej spożytkować.[/quote]Nie mam tylu rzeczy, a nawet gdybym miała, to nadal nie twoja sprawa na co ja/ktoś wydaje swoje zarobione pieniądze![/quote]NO ALE CIEBIE TO NAJWYRAŹNIEJ OBCHODZI ALE CHYBA SOBIE NIE ZDAJESZ SPRAWY
[b]gość, 11-01-17, 15:59 napisał(a):[/b]CH uj was obchodza jego pieniadze? Zarobil na nie i niech robi z nimi co chce. Wam tez dyktuja co macie z hajsem robic? Patologia -_-Bo to co robi jest juz zwyczajnie niegodziwe. Obnoszenie sie z majatkiem, tak samo jak niszczenie wlasnego mienia, z nudow, jest niegodziwoscia. On sie smieje, a ludzie nie maja co jesc.
Manny to nie partner Jeffree’go, tylko kolega. Facet Jeffree’go ma na imię Nathan.Nie to, żeby to były informacje o znaczeniu światowym, ale jak już piszecie artykuł to chociaż sprawdźcie fakty…
Właśnie przez takich typów narasta nienawiść do gejów. są obrzydliwi.
2 wymalowanych facetow. W jakim ja swiecie zyje
Ktos ich powinien zutylizować
CH uj was obchodza jego pieniadze? Zarobil na nie i niech robi z nimi co chce. Wam tez dyktuja co macie z hajsem robic? Patologia -_-