Jennifer Lopez zwraca uwagę mediów na całym świecie nie tylko swoją działalnością artystyczną, ale również nieskazitelnym wyglądem, którego mogą jej pozazdrościć młodsze koleżanki z branży. Gwiazda konsekwentnie zaprzecza, że wygładza twarz za pomocą botoksu.

Jennifer Lopez w drogerii z narzeczonym i córką. Obok tych SPODNI nie dało się przejść obojętnie (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez – kosmetyki

Wzorem innych znanych kobiet J.Lo postanowiła zainwestować w markę kosmetyczną. Firma wystartowała na początku stycznia, a piosenkarka jest najlepszą reklamą swoich produktów. Jeden z nich postanowiła zareklamować na swoim Instagramie.

Zachwycona swoim produktem Jennifer nagrała filmik, w których wychwala zalety maseczki. Cudowny kosmetyk miał ją odmłodzić o 10 lat, a po jego aplikacji piosenkarka ogłosiła, że nie widzi żadnych zmarszczek. To nie spodobało się wszystkim obserwatorom J.Lo, a na jej profilu po raz kolejny rozgorzała dyskusja na temat stosowanych przez gwiazdę zabiegów medycyny estetycznej.

Jennifer Lopez podczas lunchu – mamy okazję zobaczyć jej twarz z bliska i bez makijażu (ZDJĘCIA)

Nie masz zmarszczek, bo masz botoks – napisał jeden z fanów.

Jennifer Lopez postanowiła mu odpowiedzieć.

Lol, powtarzałam już 500 mln razy… Nigdy nie używałam botoksu ani innych zastrzyków, ani operacji. Mówię Ci, kup sobie produkt JLO BEAUTY i poczuj się pięknie we własnej skórze. Zdradzę kolejny sekret urody JLo: spróbuj spędzać więcej czasu na byciu pozytywnym, dobrym i pomocnym. Nie marnuj go na dołowanie innych, to też sprawi, że będziesz młody i piękny – napisała piosenkarka.

Jennifer Lopez na plaży – bez obróbek nawet jej ciało nie jest idealne (ZDJĘCIA)

Myślicie, że młody wygląd gwiazdy to wyłącznie zasługa pozytywnego myślenia i dobrych kosmetyków?

Jennifer Lopez z narzeczonym

Jennifer Lopez z narzeczonym fot. Mega Agency / Forum

Jennifer Lopez bez makijażu

Jennifer Lopez bez makijażu fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez w wygodnej stylizacji.

Jennifer Lopez w wygodnej stylizacji. Fot.Forum/Backgrid USA.