Brad Pitt i Jennifer Aniston rozstali się lata temu, ale wiele osób nadal ma nadzieję, że znów ze sobą będą. Zwłaszcza, że zarówno aktor, jak i aktorka oficjalnie są singlami, więc właściwie nic nie stoi na przeszkodzie. Nowe informacje i zdjęcie, tylko podgrzeją plotki o ich rzekomym romansie.

Angelina Jolie o życiu po rozwodzie. „Skupiałam się na próbie uzdrowienia naszej rodziny”

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na pocałunku

O odnowieniu relacji przez Brada i Jennifer zrobiło się wyjątkowo głośno po zeszłorocznej gali SAG Awards, na której rozmawiali ze sobą, a Brad trzymał byłą żonę za rękę i widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Od tamtego momentu powstała masa artykułów o rzekomych wspólnych wyjazdach pary czy nawet o.. ich zaręczynach!

Teraz pojawiły się nowe wieści. Pitt i Aniston obecnie kręcą swoje produkcje w Sony Studios w Kalifornii. Ponoć praca tak blisko siebie bardzo dobrze wpływa na ich relację, a Brad ponoć jest regularnie widywany w przyczepie Jen.

Sony to ogromny lokal z 18 scenami dźwiękowymi – więc jest wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie pary ex na przeciwległych końcach bloku, jeśli sobie tego zażyczą, ale w tym przypadku wygląda na to, że Brad i Jen poprosili o to, żeby być blisko. Tylko dwie gwiazdy tego kalibru mogłyby to zrobić. (…) Brad i Jen są bardzo blisko, a załoga żartuje, że powinni byli wyposażyć jedną przyczepę dla nich, biorąc pod uwagę, że spędzają w niej tyle czasu. Ludzie po prostu zakładają, że się tam spotykają, ponieważ Brad jest z nią przez cały czas między ujęciami – twierdzą informatorzy.

Na dowód bliskiej relacji Jen i Brada tabloid New Idea opublikował ich wspólne zdjęcie, na którym się całują. Ponoć zdjęcie jest nowe, bo wykonane 1 lutego. Myślicie, że to faktycznie oni na tej fotce?

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Aniston nic się nie zmieniła! W tych włosach wygląda jak Rachel z „Przyjaciół”

Jennifer Aniston ADOPTOWAŁA psa. Urocze nagranie

 

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na pocałunku

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na pocałunku/fot. newidea.com.au

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na pocałunku

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na pocałunku/fot. newidea.com.au

Brad Pitt i Jennifer Aniston na ściance

Brad Pitt, Jennifer Aniston/fot. Forum

Brad Pitt Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Brad Pitt/fot. FORUM

Jennifer Aniston i Brad Pitt na gali

Jennifer Aniston i Brad Pitt/fot. FORUM