Angelina Jolie jest bohaterką najnowszego brytyjskiego wydania magazynu „Vogue”. Aktorka wzięła udział w pięknej sesji zdjęciowej, z której fotografie krążą już w mediach, ale też udzieliła wywiadu. Jolie zdecydowała się na szczerą rozmowę i poruszyła bardzo prywatne kwestie, np. rozwód z Bradem Pittem.

Angelina Jolie z Knoxem na zakupach w markecie. Wyglądał na ZNUDZONEGO

Angelina Jolie o życiu po rozwodzie

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta było jednym z głośniejszych w historii związków w show-biznesie. Trwało kilka lat i było bardzo burzliwe, co opisywały niemal wszystkie media. We wrześniu 2016 roku do sądu w Los Angeles wpłynął pozew rozwodowy złożony przez Angelinę Jolie. Sprawa rozwodowa aktorskiej pary ciągnęła się latami. Dopiero w kwietniu 2019 roku oficjalnie przestali być małżeństwem. W czasie rozwodu Brad i Angelina kłócili się niemal o wszystko, a przede wszystkim o opiekę nad dziećmi i podział pieniędzy. Jednak z czasem emocje najwidoczniej opadły i para teraz potrafi spokojnie ze sobą rozmawiać.

W najnowszym wywiadzie Angelina przyznała, że faktycznie ostatnie lata nie były dla niej łaskawe, ale powoli zaczyna wracać do normalnego życia.

Ostatnie lata były dla mnie ciężkie. Skupiałam się jednak na próbie uzdrowienia naszej rodziny. Powoli wszystko wraca do życia, jak topniejący lód i krew powracająca do mojego ciała – wyznała w rozmowie z magazynem „Vogue”.

I choć jest już w lepszym momencie swojego życia, to nadal nie wie, czy jest szczęśliwa. Zapytana przez dziennikarza, czy obecnie jest w „szczęśliwym momencie życia”, krótko odpowiedziała.

Nie wiem – wyznała.

Dla wielu osób sporym zaskoczeniem była przeprowadzka Angeliny i jej dzieci, które po rozwodzie są pod jej opieką. Brad Pitt może widywać się ze swoimi dziećmi, ale tylko w ściśle określonych okolicznościach i w ustalonych wcześniej terminach. Aktorka zamieszkała niedaleko byłego męża, z którym rozstawała się w atmosferze skandalu. Zdradziła, dlaczego zdecydowała się na taki krok.

Chciałam, żeby dzieci były blisko swojego taty, który jest tylko pięć minut stąd – wyjaśniła.

Spodziewaliście się takiego wywiadu Angeliny?

ZOBACZ TEŻ:

Angelina Jolie z 16-letnią córką Zaharą. Aktorka w ulubionej stylizacji (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie podpadła sąsiadom – mieszkanie obok nich jest nie do wytrzymania!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez British Vogue (@britishvogue)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez British Vogue (@britishvogue)