To dopiero rzadki widok! Brad Pitt (60 l.) i jego dziewczyna Ines de Ramon (34 l.) zostali sfotografowani, gdy trzymali się za ręce podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii 2024. Zdjęcia z deszczowego wyścigu Formuły 1 pokazują jak para przeciska się przez tłum na torze Silverstone Circuit w Northamptonshire w Anglii. W sieci od razu zwrócono uwagę na widoczne sutki de Ramon, która jak inne celebrytki, rezygnuje z noszenia stanika.

Córka Brada Pitta wygina się w tańcu [wideo]

W internecie pojawiły się komentarze na temat piersi Ines de Ramon, która wcześniej była w związku z aktorem polskiego pochodzenia – Paulem Wesley’em. Na zdjęciach (galeria z Instagrama poniżej) widać biust celebrytki, któremu niestety nie szczędzono krytyki. De Ramon miała na sobie jasnoniebieski top z pewnego rodzaju baskinką, który połączyła ze złotym naszyjnikiem i sportowymi okularami przeciwsłonecznymi.

Brad Pitt i Ines de Ramon

Pojawienie się rzadko widywanej razem pary na wyścigu F1, który wygrał kierowca Mercedesa Lewis Hamilton, miało miejsce 2 dni po ogłoszeniu przez Formułę 1 i Apple Original Films tytułu nowego filmu Brada Pitta. Fani długo czekali na ogłoszenie nazwy projektu, a jest nim… po prostu – „F1”.

W filmie laureat Oscara zagra Sonny’ego Hayesa, fikcyjnego kierowcę, który w latach 90. zmuszony jest przejść na emeryturę po poważnym wypadku.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: