Jennifer Aniston i Justin Theroux o swoim rozstaniu oficjalnie poinformowali w lutym 2018 roku. Aktorzy byli małżeństwem przez trzy lata, jednak podjęli decyzję o rozwodzie. Para pożegnała swojego adoptowanego pupila Dolly.

Jennifer Aniston na RANDCE! Czule pożegnała tego mężczyznę (ZDJĘCIA)

Jennifer Aniston i Justin Theroux pożegnali swojgo psa

O pogrzebie poinformował były mąż Jennifer – Justin na swoim Instagramie, wstawiając dość drastyczna zdjęcia nieżyjącego już psa.

Dziś wieczorem, o zachodzie słońca, po heroicznej walce nasz najbardziej lojalny członek rodziny i obrońca, Dolly A. złożyła miecz i tarczę. Była otoczona przez całą rodzinę. „Ten, który nigdy nie opuszcza, ten, który nigdy nie okazuje niewdzięczności… jest psem – wiernym i prawdziwym, nawet w śmierci” – George Vest. Spoczywaj w pokoju, Dolly – brzmi tekst pod zdjęciem.

Jennifer Aniston w BIKINI świętuje urodziny Courtneney Cox z Przyjaciół (ZDJĘCIA)

Jennifer Aniston była bardzo związana ze swoim psem, przyprowadzała go na plan serialu „Przyjaciele”. Aktorzy znani z serialu, dobrze znali Dolly. Courtney Cox również wyraziła smutek, pisząc komentarz: Kochamy cię, Dolly.

Wielu Internetów zastanawia się, co kierowało Justinem, że postanowił opublikować takie zdjęcia. Nieżyjący już pies posypany płatkami kwiatów wzbudza mieszane uczucia.