Jennifer Aniston (54 l.) jest chwalona za to, że pokazuje światu swoje „cudowne” siwiejące włosy. Aktorka właśnie zaprezentowała nowy produkt do włosów swojej marki LolaVie w krótkim wideo na Instagramie. Fani od razu zauważyli, że aktorka ma nie pofarbowane włosy.

Jennifer Aniston wygląda doskonale w przeźroczystej mini

Aktorka nagrała klip w wartej 21 milionów dolarów rezydencji w Bel Air, wyraziła podekscytowanie nową premierą LolaVie, a także udzieliła szczegółowych instrukcji, jak korzystać z nowego kosmetyku do włosów. Jej subtelnie siwiejące włosy były widoczne. Wywołało to… pozytywną burzę.

Miło to widzieć. Nadal jest wspaniała, napisał jeden z komentatorów, inny dodał, Absolutnie uwielbiam kolor i styl.

Jennifer Aniston i jej siwiejące włosy

Po prostu zawiń je w ręcznik po umyciu szamponem, a następnie nałóż to, pozostaw, wyczesuj, zostaw w ręczniku, prześpij się w nim przez godzinę, cokolwiek chcesz, mówiła o produkcie Intensive Repair Treatment od LolaVie.

Dawno niewidziana Jennifer Aniston w modnych neutralach w Paryżu

Jennifer Aniston założyła swoją markę do pielęgnacji włosów we wrześniu 2021 roku. Od tamtej pory święci sukcesy ze swoim brandem LolaVie.

Jennifer Aniston to jedna z tych gwiazd, która cokolwiek by nie zrobiła będzie chwalona. Nic dziwnego, jej po prostu nie da się nie lubić, prawda?