Jennifer Aniston (54 l.) znów to zrobiła! Aktorka zachwyciła na czerwonym dywanie, pokazując zgrabne nogi w prześwitującej sukience mini w odcieniach srebra. Jennifer Aniston wzięła udział w premierze swojego najnowszego filmu, Netflixa „Murder Mystery 2”, w Regency Village Theatre w Los Angeles, gdzie zachwyciła wszystkich.

Stylowa Jennifer Aniston w modnych „neutralach” w Paryżu

Aktorka i producentka wystąpiła u boku swojego wieloletniego przyjaciela Adama Sandlera, z którym gra już w kolejnym wspólnym filmie. „Murder Mystery 2” to kontynuacja netflixowego hitu z 2019 roku. Najnowsza część trafia na platformę już 31 marca.

Jennifer Aniston w przeźroczystej mini

Na czerwonym dywanie Jennifer Aniston pozuje w srebrnej mini, a jej towarzysz z planu… w dresie i oversize’owej bluzie. Oczywiście nikt nie spodziewał się niczego innego od znanego komika.

Jennifer Aniston mówi o powodzie rozstania z Bradem Pittem

54-letnia Jennifer Aniston pochwaliła się na swoich social mediach filmikiem z przygotowania do czerwonego dywanu, w komentarzach można przeczytać m.in. słowa Gwyneth Paltrow – „Czy Ty możesz wyglądać jeszcze piękniej?”, czy Michelle Pfeiffer, „Wow!”.

Wyglądem aktorki zachwycały się m.in.: Cindy Crawford, Ashley Benson, Octavia Spencer czy Leslie Mann.

Jennifer Aniston na gali SAG Awards.

Jennifer Aniston na gali SAG Awards. Fot.Forum/Zuma Press.

Jennifer Aniston na imprezie branżowej.

Jennifer Aniston na imprezie branżowej. Fot.Forum.

Jennifer Aniston na Złotych Globach.

Jennifer Aniston/fot. FORUM