Jennifer Lawrence (32 l.) została sfotografowana w Los Angeles, po raz pierwszy od wybuchu plotek, że mąż Miley Cyrus zdradził piosenkarkę z Lawrence. Aktorka wyglądała casualowo w wzorzystym sweterku zestawiony z dżinsowymi dzwonami i białymi tenisówkami.

Nowa piosenka Milery Cyrus „Flowers” pobiła wszelkie rekordy

Zdjęcia paparazzi pojawiły się nieco ponad tydzień po tym, jak fani Miley Cyrus wysnuli teorię, że miała ona romans ze swoim kolegą z planu „Igrzysk Śmierci”, Liamem Hemsworthem.

W zeszłym tygodniu Lawrence znalazła się na pierwszych stronach gazet ze względu na nową piosenkę „Flowers” Miley Cyrus. Oprócz tego, że kawałek mocno „dissuje” Liama Hemswortha, Jennifer Lawrence też się oberwało, gdy Miley Cyrus… przebrała się za nią w złotą suknię Prabala Gurunga.

Jennifer Lawrence była tą drugą…?

Podobieństwo między suknią Lawrence z premiery „Igrzysk Śmierci” i tą z teledysku jest oczywiste. Jednak Cyrus nigdy publicznie nie wyzwała Lawrence. Dała tylko… znać.

Liam Hemsworth już jest w nowym związku z TĄ australijską modelką

W końcu Jennifer Lawrence i Liam Hemsworth byli przedmiotem uporczywych plotek o romansie podczas kręcenia „Igrzysk Śmierci”, aw 2015 roku Jennifer Lawrence w końcu przyznała, że pocałowała Liama poza kamerą. mówiąc, że był „naprawdę gorący”.