Miley Cyrus (30 l.) znalazła się na szczycie list przebojów Spotify w ciągu zaledwie jednego tygodnia dzięki utworowi „Flowers” dissującemu jej byłego męża Liama Hemswortha. Premiera teledysku do nowego kawałka miała miejsce w dniu jego 33. urodzin. Brawo Miley!

Liam Hemsworth pociesza się już australijską modelką

Nowa piosenka Miley Cyrus stała się najczęściej odtwarzaną piosenką w ciągu jednego tygodnia na Spotify, zaledwie 7 dni po premierze. Od 13 stycznia do czwartku 19 stycznia był transmitowany ponad 96 milionów razy na samej platformie Spotify. Jakby tego było mało, była to również piosenka nr 1 na świecie.

Jednak to nie wszystko podobno dom z planu teledysku do piosenki „Flowers” to dom Hemswortha, w który rzekomo zdradził Cyrus z 14 kobietami…

Piękna zemsta Miley Cyrus

Cyrus i Hemsworth pobrali się w 2018 roku i ogłosili rozstanie niecały rok później w 2019 roku. Para zdecydowanie miała swoje wzloty i upadki. W tym dość katastrofalne doświadczenie pod koniec 2018 roku, kiedy pożary w Kalifornii zniszczyły ich dom w Malibu.

Były facet Miley Cyrus dostał się na Olimpiadę. A jest… muzykiem?

Przez długi czas nie było wiadomo, co spowodowało rozstanie pary. Jednak najnowsze doniesienia i plotki mówią jasno, że młodszy brat „Thora” nie był zbyt fair w związku z Miley Cyrus. A może ma po prostu kompleksy i problem z seksoholizmem? Teorii może być wiele.