W takiej odsłonie bardzo dawno nie widzieliśmy Jennifer Lopez (50 l.). Piosenkarka zrezygnowała z doczepianych włosów i pokazała się w bardzo krótkiej fryzurze. Jej włosy są w dobrej kondycji? Nie wydaje nam się.

Ben Affleck SZCZERZE o relacji z Jennifer Lopez

Jennifer Lopez bez doczepów

Jennifer Lopez przyzwyczaiła nas do niezwykle długich włosów, które często upina w wysokiego kucyka. Nie jest tajemnicą, że nie są to naturalne włosy artystki, a ona chętnie przedłuża swoje włosy doczepami. Czasem z nich rezygnuje, a wtedy upina włosy w  koczek. Zdarza się też, że na niektórych imprezach pokazuje się z fryzurą do ramion. Zwykle ma wtedy idealnie ułożone włosy.

Córka Jennifer Lopez pójdzie w jej ślady? Na Super Bowl DAŁA CZADU!

A jak wyglądają kiedy nie zadba o nie stylista? Piosenkarka wybrała się na siłownię i to właśnie w drodze paparazzi zobaczyli jej odmienioną fryzurę. Choć fryzjer J. Lo zapewne bardzo dba o jej włosy, które często są stylizowane i obciążane kosmetykami, to wygląda na to, że włosy i tak nie są w dobrej formie. Na zdjęciach wyglądają na przesuszone. Też to widzicie? Myślicie, że powinna dać im trochę odpocząć?

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Lopez stworzyła własną kolekcję BUTÓW. Zobaczcie naprawdę WYPASIONE modele

Jennifer Lopez KOCHA błyskotki. Te kolczyki kosztowały FORTUNĘ

50-letnia Jennifer Lopez zdradziła, jak długo jeszcze będzie występować na scenie

Jennifer Lopez/fot. Forum

Jennifer Lopez/fot. Forum

Jennifer Lopez/fot. Forum

Jennifer Lopez/fot. Forum