Jennifer Lopez i Alex Rodriguez oficjalnie się rozstali. Ogłosili wiadomość w programie Today, że po dwuletnich zaręczynach postanowili zakończyć związek. Byli ze sobą od 2017 roku.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się rozstali

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ROZSTALI SIĘ!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wydali oświadczenie. Tłumaczą, że rozstają się, ale będą w stosunkach przyjacielskich i nadal będą prowadzić wspólne biznesy.

Zdaliśmy sobie sprawę, że jako przyjaciele jesteśmy lepsi i nie możemy się doczekać, aż tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom. Z szacunku dla nich, jedyny komentarz, jaki możemy powiedzieć, to podziękować wszystkim, którzy przesłali miłe słowa i wsparcie – oświadczyli obydwoje w Today. 

Fani już wczoraj się domyślali, kiedy Alex Rodriguez wrzucił na swoje instastory nagranie, na którym widzimy ramki ze zdjęciami Jennifer, a na końcu pokazuje serce ze strzałą z napisem  „Jennifer + Alex”.

OMG! Tak Alex Rodriguez leczy się po rozstaniu z J.Lo

W połowie marca portal „Page Six” dowiedział się, że para się rozstała. Wtedy ich fani zamarli. Cały świat pisał o ich rozstaniu. Zaledwie kilka dni później paparazzi przyłapali ich w objęciach na Dominikanie, gdzie Lopez kręciła film „Shotgun Wedding”. Wygląda na to, że próbowali ratować związek, ale bezskutecznie.

Jennifer Lopez w objęciach Alexa Rodrigueza. Rozumiecie coś z tego? (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez . Fot. VAEM / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez z narzeczonym na kolacji

Jennifer Lopez z narzeczonym na kolacji fot. Backgrid USA / Forum