Jennifer Lopez (50 l.) od 30 lat utrzymuje się w show-biznesie. Jest nie tylko piosenkarką, aktorką i biznesmenką. J.Lo jest też uznawana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Nic dziwnego, że może sobie pozwolić na niemal każdy zakup, o jakim zamarzy.

Co za LUKSUS! Jennifer Lopez relaksuje się z córką i narzeczonym na tarasie

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupią drużynę baseballową?

J.Lo już nie raz pokazała, że ma pieniądze – wystarczy spojrzeć na je drogie ubrania, czy dodatki, np. kolczyki za ponad 30 tysięcy dolarów. Jej partner też może pochwalić się sporym majątkiem, co też pokazał w urodziny ukochanej, kiedy kupił jej Porsche 911 GTS warte prawie 140 tysięcy dolarów.

Zdawać by się mogło, że mają wszystko, ale nie! Skoro nie mogą narzekać na brak pieniędzy, to czemu nie mieliby sobie kupić drużyny baseballowej? Serwis TMZ podaje, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą kupić drużynę New York Mets. Ponoć nawet wynajęli w tym celu jednych z najlepszych doradców inwestycyjnych, aby pomogli w procesie licytacji.

Jennifer Lopez KOCHA błyskotki. Te kolczyki kosztowały FORTUNĘ

Obecni właściciele szukają nowego nabywcy 80 proc. udziałów. W grudniu Steve Cohen był w stanie wydać na to 2,6 miliarda dolarów, jednak jego oferta upadła. Wygląda na to, że gwiazdorska para będzie musiała wydać tyle samo, albo nawet i więcej. Ponoć Alex Rodriguez podczas jednego z marcowych odcinków „The Tonight Show” miał zasugerować, że faktycznie wraz z narzeczoną zastanawia się nad zakupem.

Powiem tak, jeśli pojawi się okazja, na pewno na to spojrzę – powiedział.

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Lopez planuje ŚLUB po zakończeniu pandemii. Znane są szczegóły

Jennifer Lopez zrobiła live z swoim ex – co na to jej obecny partner?

Jennifer Lopez NIC sobie nie robi z epidemii koronawirusa i nadal chodzi na siłownię (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez/fot. Forum/Zuma Press

Jennifer Lopez, Alex Rodriquez

Jennifer Lopez, Alex Rodriquez/fot. Forum/Backgrid USA