Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka już dawno przeszedł na wyższy poziom. Początkowo media spekulowały o ich przelotnym romansie, teraz kilka miesięcy później, para wygląda na szczęśliwą. Razem spędzają ważne święta, często randkują, a do tego spędzają czas ze swoimi dziećmi. Tym razem Ben i Jen pojawili się na spektaklu musicalowym „Hamilton” w Pantages Theatre w Los Angeles.

Jennifer Lopez zwariowała na punkcie Bena Afflecka. Zdjęcia ich czułego pożegnania obiegły świat

Szczęśliwej parze towarzyszyły córki Bena Afflecka, 15-letnia Violet i 12-letnia Seraphina oraz bliźniaki Jennifer Lopez, 13-letni Max i Emme. Podczas gdy 9-letni syn Afflecka, Samuel, nie pojawił się na serialu, matka reżysera „Live By Night”, Chris, dołączyła do potomstwa na rodzinny wieczór.

Affleck miał na sobie granatową marynarkę, spodnie khaki i brązowe buty, podczas gdy Jennifer postawiła na kwiecistą sukienkę i zielony blazer ze złotymi guzikami. Do tego założyła niebotycznie wysokie platformy z aksamitu w kolorze pudrowego różu. Całe szczęście, że ben Affleck ma 192 cm wzrostu.

Alex Rodriguez przerywa MILCZENIE na temat rozstania z Jennifer Lopez. Zaskakujące słowa

TMZ donosi, że gdy tylko kurtyna zasunęła się pod koniec serialu, Bennifer pocałowali się… przez maseczki, które mieli na twarzach. Affleck ciągle też trzymał Lopez za rękę, szeptał jej coś do ucha lub obejmował, co bardzo podobało się J.Lo.

 

‚Jennifer Lopez i Ben Affleck z dziećmi fot. Backgrid USA / Forum

Zabójcze szpilki J. Lo fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck z dziećmi fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck z dziećmi fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck z dziećmi fot. Backgrid USA / Forum