Jennifer Lopez została wybrana najpiękniejszą kobietą na świecie 2011 roku. Ten zaszczytny tytuł został jej przyznany przez amerykański magazyn People, który co roku ogłasza ranking najpiękniejszych osób.

– Czuję się zaszczycona. Jestem tym bardziej szczęśliwa, że wybrano mnie teraz, gdy nie mam już 25 lat .– Skomentowała 41-letnia gwiazda.

– Bycie piękną jest częścią mojej pracy. Nie jest to łatwe. Wymaga dużego wysiłku i nakładu czasu – ćwiczenia, diety i zabiegi kosmetyczne. Panoramiczny ekran telewizora HD nigdy nie będzie twoim przyjacielem – argumentuje Jennifer.

Latynoska piękność pokonała m.in. Katie Holmes, Reese Witherspoon, Sandrę Bullock, Megan Fox, Evę Longorię, Halle Berry, Jessicę Simpson, Beyonce, Gwen Stefani, Mandy Moore oraz Jennifer Hudson.

J.Lo podczas nagrań do amerykańskiej wersji Idola, w którym jest obecnie jurorem, uwielbia się stroić i błyszczeć. Dba też o odpowiedni wizerunek w związku z promocją swojego nowego albumu Love. Jednak w domu przy mężu Marku Anthonym i 3-letnich bliźniakach woli być po prostu żoną i matką.

– Wtedy jestem najszczęśliwsza. Nie muszę się martwić, że dotknę swojej twarzy czy przeczeszę ręką włosy, a makijaż się rozmaże – mówi Lopez.

Drugie miejsce na liście najpiękniejszych osób i tytuł najpiękniejszego mężczyzny 2011 roku został przyznany 23-letniemu aktorowi Zac’owi Efron’owi, jako jednemu z trzech mężczyzn, którzy pojawili się w rankingu. Trzecie miejsce i najniższe miejsce na podium przypadło Reese Witherspoon.

Waszym zdaniem Jennifer Lopez zasłużyła na tytuł najpiękniejszej na świecie?

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

Zapraszamy na film z Jennifer Lopez – dziś proponujemy obraz Miasto śmierci

\"Miasto