Choć do Świąt Bożego Narodzenia nie zostało już dużo czasu, wiele osób znajduje jeszcze chwile, by w gronie przyjaciół czy współpracowników celebrować ten magiczny czas. Nie inaczej było w przypadku Jennifer Lopez. Latynoska gwiazda wraz z mężem, Benem Affleckiem, zorganizowała „śledzika” w swoim kalifornijskim domu. Co ciekawe, na przyjęciu można było znaleźć pewien polski akcent… Jaki?

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie pewnej Ministry sprzed 30 lat! „Moja pierwsza okładka” – mówi fotograf

Jennifer Lopez w sukience Magdy Butrym

Jennifer Lopez, choć lubi wyróżniać się z tłumu i chętnie sięga po błyszczące wyraziste rzeczy, nieraz została doceniona w modowy sposób. Aktorka lubi projekty z wyższych pólek, choć czasami wybiera też mniej komercyjne brandy. Zresztą czerwoną maxi sukienkę z różą w wersji 3D przy szyi zakupiła w butiku polskiej projektantki, Magdy Butrym.

Anna Lewandowska pokazała w sieci brata. Przystojny?

Czy macie wrażenie, że już gdzieś widzieliście ten projekt? Słusznie! Ten sam model miała na sobie niedawno Iga Świątek. Tenisistka wybrała tę kreację na ceremonię losowania grup WTA Finals w Meksyku. Ile trzeba wydać na taką suknię? Cóż, niemało, bo ponad 7000 złotych.

Dodajmy, że projekty z metką Magdy Butrym znajdują się w szafach wielu zagranicznych celebrytów. Jej modowy talent doceniły między innymi: Hailey Bieber, Sofia Richie, Kim Kardashian czy Jennifer Lawrence.

Podoba się Wam ta czerwona sukienka? Która z pań wypadła lepiej – J.Lo czy Iga Świątek?

Agnieszka Hyży szczerze o wywiadzie Rzeźniczaków w „DDTVN”. „Można się było spodziewać”