Jennifer Lopez (53 l.) nie od wczoraj prezentuje na sobie ultraseksowne stylizacje i wyzywające looki. Mimo, że jej styl ewoluował niesamowicie nie przestrzeni lat, to gwiazda wciąż stawia na odkrywanie ciała i seksowne looki. W końcu na gali MET 2023 pojawiła się w seksownej sukni Ralpha Laurena z odsłoniętym brzuchem i ledwo zakrytymi piersiami. Nie byłoby w tym nic niestosownego… no chyba, że patrzy na to jej mąż Ben Affleck.

Jennifer Lopez wie jak wyglądać szykownie w dresie

Jennifer Lopez ujawniła ostatnio w show emitowanym na żywo „Live! with Kelly and Mark”, że jej mąż, Ben Affleck, lubi dogryzać jej, gdy ma na sobie „bardziej ryzykowne looki”

Czasami żartuje sobie ze mnie. Mówi takie rzeczy jak: Gdzie jest reszta koszuli?, powiedziała ubrana od stóp do głów w panterkę Valentino JLo.

Ben Affleck żartuje z seksownych looków Jennifer Lopez

Tymczasem podczas własnej trasy promocyjnej dla swojego filmu „Air” Ben Affleck zachwycał się swoją żoną, nazywając ją „najwspanialszą kobietą na świecie” i mówiąc, że „wygląda spektakularnie”.

Jennifer Lopez twierdzi, że „świetnie się bawili” z Benem Affleckiem na Grammy’s

Jennifer Lopez powiedziała, że ona i Affleck, którzy pobrali się najpierw podczas ceremonii w Las Vegas w czerwcu 2022 roku, a później na wystawnym przyjęciu w Georgii, są „bardzo przywiązani do siebie” i uwielbiają trzymać się za ręce i okazywać sobie czułości.