Jessica Mercedes jak miliony monet? (FOTO)
Kiedy zakładały swoje blogi, traktowały to jako dobrą zabawę. Dziś za wpis na Instagramie czy artykuł sponsorowany potrafią zgarniać spore sumki pieniędzy. Nic dziwnego, że styliści i inne osoby z branży nie przepadają za blogerkami modowymi. Są po prostu silną konkurencją.
Kilka dni temu Kominek pokusił się o ranking blogerek. Jessica Mercedes zajęła drugie miejsce (na pierwszym jest Maffashion) i została wyceniona na 37 410 312 zł.
Jess chyba “czuje w sobie piniondz”, bo na galę Doskonałość Mody “wystroiła się jak Beyonce“. Postawiła na złotą marynarkę, klapki i czarny kombinezon.
Rozumiecie ten biznes?



WTF kto jej robił te kredki? Chyba sama i to w dodatku po ciemku
Brzydko. Moze i sie nie znam na modzie, ale to naprawde wyglafa nijak i brzydko. :(Ps. Dziwne kreski
[b]gość, 22-01-16, 14:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-01-16, 12:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-01-16, 11:56 napisał(a):[/b]Nie rozumiem czemu tak po nich “jedziecie”.Może dlatego, że przede wszystkim są głupie jak but? Wiatr hula między uszami i ich wypowiedzi, problemy, dobitnie to pokazują. Życie opierające się na “snapie” i “insta”. Jedna z nich jest blisko trzydziestki, a zachowuje się jak piętnastolatka. Żeby było jasne, nie, nie zazdroszczę im bajkowego życia, dla mnie mogą być nawet miliarderkami. Ja nie lubię ludzi, którzy nie grzeszą inteligencją i jeszcze ostentacyjnie obnażają swoje braki przed innymi.[/quote]hmm a po czym wnioskujesz, ze sa “glupie jak but”? po tym, ze zrozumialy, na czym polega zrobienie z bloga biznesu? po tym, ze wiedza, co ludzie chca ogladac i potrafia to ludziom dac (bez pokazywania golej d)? zauwaz, ze ludzie nie chca sluchac ani ogladac ludzi inteligentnych, nie chca sluchac o prawdziwych problemach czy dokonaniach (swiadczy o tym chociazby “popularnosc” portali o tematyce naukowej). spojrz na siebie – czytasz kozaczka. tak jak ja. to dzieki nam istnieja celebrytki. czy naprawde to one sa glupie?[/quote] Wtrącę sięMoja droga to że zarabiają na blogu świadczy o tym że są przebiegłeA że są głupie można stwierdzić po tym jak jedna z nich płakała na snapie ze to ona chciała fryzurę taką jak ma drugą żenada gorzej niż dzieci
Podziwiam blogerki, które ze swojego bloga zrobiły biznes i na tym zarabiają.Nie przepadam za stylem Jessiki albo Maff (kompletnie nie trafiają w mój gust), ale ich nie krytykuję. Doceniam za to, że zarabiają na swojej pasji i zgarniają za to naprawdę duże pieniądze.doblog
co z tego że modne jak brzydkie?
ja mam pytanie: czy ta cala jessi wie co to grzebień i szczotka?! wiecznie potargana i przez to wygląda jak niedomyta. fuj
Obronco z dołu – “kąmentujrcie” – i tu widac już kto jest fanem tej pani, a kto nie. Ja jej nie znam i oceniac nie bede. Ocenie tylko to co ma na sobie – troche szkoda, ze dziewczyna ok. 20 letnia ubiera sie jak 40. Dziekuje i pozdrawiam. Radze spedzic troche wiecej czasu na nauce jezyka polskiego.
ludzie,brzydka,zle ubrana,wyglada jakby miala 3 sekundy na wyrwanie ciuchów z szafy ciotki,ale durne dziennikarzyny piszą jaki to styl,jaka wielka stylistka,i jej się wydaje ze jest kimś, bawi sie,bo wie ze cokolwiek by nie ubrala to wg niektórych będzie hit,a gowno prawda!!!zadna normalna osoba nie wyszlaby z rozczochranym łbem i ubrana jak wlasna ciotka…zal mi tych slepo zapatrzonych w te puste debilki….
Przeciez napisala dobitnie dlaczego uwaza je za glupie? Za nimi nic nie stoi. Zaden fenomenalny i odkrywczy styl. Ty mylisz cwaniactwo z inteligencja. Wyobraz sobie ze to sa rzeczy materialne. A jesli jutro znikna ze swiata materialy, doczepy, telefony co zostanie z tych dziewczat ?
Kto to jest, skąd sie to wzieło ?
hahahahah czuje piniondz jak byonce :D:D:D:D::D:D:DD:
[b]gość, 22-01-16, 12:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-01-16, 11:56 napisał(a):[/b]Nie rozumiem czemu tak po nich “jedziecie”.Może dlatego, że przede wszystkim są głupie jak but? Wiatr hula między uszami i ich wypowiedzi, problemy, dobitnie to pokazują. Życie opierające się na “snapie” i “insta”. Jedna z nich jest blisko trzydziestki, a zachowuje się jak piętnastolatka. Żeby było jasne, nie, nie zazdroszczę im bajkowego życia, dla mnie mogą być nawet miliarderkami. Ja nie lubię ludzi, którzy nie grzeszą inteligencją i jeszcze ostentacyjnie obnażają swoje braki przed innymi.[/quote]hmm a po czym wnioskujesz, ze sa “glupie jak but”? po tym, ze zrozumialy, na czym polega zrobienie z bloga biznesu? po tym, ze wiedza, co ludzie chca ogladac i potrafia to ludziom dac (bez pokazywania golej d)? zauwaz, ze ludzie nie chca sluchac ani ogladac ludzi inteligentnych, nie chca sluchac o prawdziwych problemach czy dokonaniach (swiadczy o tym chociazby “popularnosc” portali o tematyce naukowej). spojrz na siebie – czytasz kozaczka. tak jak ja. to dzieki nam istnieja celebrytki. czy naprawde to one sa glupie?
akurat fajnie sie ubrala, wiec o co chodzi? o to, ze nie pokazuje d..py?
Znacie ją ze tak kąmentujecie? wystarczy mieć na snapie, dziewczyna jest zabawna, ma dystans i moda to jej pasja, interesuje się nią i wie coś o niej, nie ubiera się identycznie jak wszytskie dziwczyny na ulicy bo kupiły taka sama bluzke w Zarze tylko ma pomysł i swój gust, zarabia na swojej pasji, robi to z przyjemnościa, marze aby pracować i być zadowolona z tego mieć kase, realizowac sie i spełniac marzenia, a ona to robi, w porównaniu do maff która na snapie sama wyznała ze modą się nie interesuje, więc pytam po co jej MODOWY blog?! przebiera się tylko do zdjeć i oszukuje ludzi, w głowie ma pustke czego sama dowodzi swoimi filmikami.
Jeśli tak wygląda 37 milionów, to ja wolę 37 tyś. ale w banknotach NBP…
Nie dosc ze przasna uroda to styl X lat 90
I tak wolę ją niż te Maffashion która jest sztuczna przeraza swoje zdjęcia mówiąc prosto w oczy ze tego nie robi jednak wszyscy widzą jak jest po za tym nie ma gustu ubiera to co dostanie a Jessica jeszcze się się stara żeby ogarnąć stylizacje nie tylko na bloga do zdjęć jak Maff ..
[b]gość, 22-01-16, 12:45 napisał(a):[/b]A ja ją lubię bo jest naturalna i bardzo zabawna. Uważam ,że jest inteligentna tylko jeszcze młoda i brak jej doświadczenia.POZA TYM BARDZO ŁADNIE WYGLĄDA.A ta już od rana na grubym haju…
A ja ją lubię bo jest naturalna i bardzo zabawna. Uważam ,że jest inteligentna tylko jeszcze młoda i brak jej doświadczenia.POZA TYM BARDZO ŁADNIE WYGLĄDA.
[b]gość, 22-01-16, 12:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-01-16, 12:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-01-16, 11:56 napisał(a):[/b]Nie rozumiem czemu tak po nich “jedziecie”.Może dlatego, że przede wszystkim są głupie jak but? Wiatr hula między uszami i ich wypowiedzi, problemy, dobitnie to pokazują. Życie opierające się na “snapie” i “insta”. Jedna z nich jest blisko trzydziestki, a zachowuje się jak piętnastolatka. Żeby było jasne, nie, nie zazdroszczę im bajkowego życia, dla mnie mogą być nawet miliarderkami. Ja nie lubię ludzi, którzy nie grzeszą inteligencją i jeszcze ostentacyjnie obnażają swoje braki przed innymi.[/quote]Obnażają swe braki? Jest jeszcze gorzej, one swoją głupotę traktują jak największy atut.[/quote]Fakt. Nie dostrzegać swojej głupoty to jedno, ale chwalenie się nią – upadek. No ale po co im mózg, skoro mają swoje drogie szmaty?
[b]gość, 22-01-16, 12:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-01-16, 11:56 napisał(a):[/b]Nie rozumiem czemu tak po nich “jedziecie”.Może dlatego, że przede wszystkim są głupie jak but? Wiatr hula między uszami i ich wypowiedzi, problemy, dobitnie to pokazują. Życie opierające się na “snapie” i “insta”. Jedna z nich jest blisko trzydziestki, a zachowuje się jak piętnastolatka. Żeby było jasne, nie, nie zazdroszczę im bajkowego życia, dla mnie mogą być nawet miliarderkami. Ja nie lubię ludzi, którzy nie grzeszą inteligencją i jeszcze ostentacyjnie obnażają swoje braki przed innymi.[/quote]Obnażają swe braki? Jest jeszcze gorzej, one swoją głupotę traktują jak największy atut.
Nie rozumiem czemu tak po nich “jedziecie”.
[b]gość, 22-01-16, 12:14 napisał(a):[/b]Nie wiem jakie firmy decydują się, żeby takie indywiduum je reklamowało?! Przecież ona jest zaprzeczeniem bycia modnym, fit, zdrowym, pięknym i co tam jeszcze. Może gdybym miał zakład wulkanizacyjny, zatrudniłbym ją do zdejmowania opon zębami:”Jessica zdejmie ci kapcia”, albo gdybym wypuścił serię laleczek z szczękościskiem, brudnymi girami i krzywymi kulasami pt:”Jessica Monster”, do głowy przychodzi także sequel, prequel czy remake filmu “Ring” z szczęką Jessici w roli kasety, albo wykorzystałbym przez Zakłady Komunalne jej nieocenionej wiedzy do efektywnego odśnieżania miasta, oczywiście w roli głównej wiadomo co by wystąpiło.Racja bracie. Nie dość, że natura bardzo poskąpiła dżesice urody, to jeszcze wdzianka co na siebie zakłada, dopełniają ten dramat. W tych butach wygląda tak pokracznie, że wystarczy to zapamiętać i przywoływać ten widok w trakcie seksu, można w ten sposób opóźniać orgazm o całe godziny…
37 milionów? To jak w tym kawale o bacy co chciał turyście sprzedać psa za 100 milionów, kiedy turysta popukał się w czoło, to baca dogadał się z sąsiadem i zamienił drogocennego psa na dwa koty po 50 milionów każdy…
[b]gość, 22-01-16, 11:56 napisał(a):[/b]Nie rozumiem czemu tak po nich “jedziecie”.Może dlatego, że przede wszystkim są głupie jak but? Wiatr hula między uszami i ich wypowiedzi, problemy, dobitnie to pokazują. Życie opierające się na “snapie” i “insta”. Jedna z nich jest blisko trzydziestki, a zachowuje się jak piętnastolatka. Żeby było jasne, nie, nie zazdroszczę im bajkowego życia, dla mnie mogą być nawet miliarderkami. Ja nie lubię ludzi, którzy nie grzeszą inteligencją i jeszcze ostentacyjnie obnażają swoje braki przed innymi.
Wiem że to w nawiązaniu do piosenki ale w zyciu Beyonce nie widziałam w takich szmatach i Bey ma piękna twarz a pani z artykulu…. no cóż każdy widzi jak wygląda
a ja nie rozumiem ich fanek, dla kogo te bezguscia moga byc inspiracja dla 13-latek?
Nie wiem jakie firmy decydują się, żeby takie indywiduum je reklamowało?! Przecież ona jest zaprzeczeniem bycia modnym, fit, zdrowym, pięknym i co tam jeszcze. Może gdybym miał zakład wulkanizacyjny, zatrudniłbym ją do zdejmowania opon zębami:”Jessica zdejmie ci kapcia”, albo gdybym wypuścił serię laleczek z szczękościskiem, brudnymi girami i krzywymi kulasami pt:”Jessica Monster”, do głowy przychodzi także sequel, prequel czy remake filmu “Ring” z szczęką Jessici w roli kasety, albo wykorzystałbym przez Zakłady Komunalne jej nieocenionej wiedzy do efektywnego odśnieżania miasta, oczywiście w roli głównej wiadomo co by wystąpiło.