Jessica Mercedes to jedna z pierwszych polskich blogerek modowych, która swoją przygodę z modą zaczęła już w 2010 roku. Od lat bardzo konsekwentnie buduje swoją markę i jest wierna zamiłowaniu do mody.

Okres wakacyjny jest dla Jess szczególnie intensywny. Od licznych pokazów mody, niedawnego koncertu Beyonce, po wizytę na Openerze. Jedno jest pewne, nigdy nie zawodzi w kwestii idealnie dobranej do wydarzenia stylizacji, dbając o każdy szczegół. Czy to kurtka z troczkami na event w plenerze, czy spektakularna prześwitująca sukienka.

Zapytaliśmy Jess skąd czerpie inspiracje.

„Moda to moje hobby, więc inspiracje przychodzą same. Z życia codziennego, ludzi których mijam na ulicy, miejsc do których jeżdżę. Z każdej podróży próbuję wyciągnąć coś nowego – kolory, inne spojrzenie na modę. Lubię się tym bawić i łączyć style. Najważniejszy w tym jest luz i dystans do tego co się nosi – musisz czuć się wygodnie i dobrze.”

Jess od dawna dzieli się też na swoim Instagramie innymi pasjami niż moda. Jest fanką jogi kundalini, medytacji oraz innych aktywności w nurcie harmonii i self love. Może właśnie dzięki temu jest w stanie realizować tak napięty wakacyjny grafik, a przy tym tak perfekcyjnie dbać o każdą stylizację.

 

Jess jest bardzo świadoma tego, jaki wpływ na ogólny well-being ma otaczająca nas rzeczywistość: to, co jesz i oglądasz, czego słuchasz, a także ludzie, których spotykasz. Jak zaznaczała niedawno na swoim Instagramie, warto się temu przyjrzeć. Być może to jest jej sekret perfekcyjnego wyglądu – niezależnie od okazji.

Choć warto zaznaczyć, że Jess skupia się nie tylko na wyglądzie, ale także samopoczuciu – joga na świeżym powietrzu to stały element jej dnia. Dodatkowo Jess zrezygnowała z papierosów, zamieniając je na podgrzewacz tytoniu. Jak przy doborze kreacji tutaj też nie było przypadku, bo wybrała iqos iluma, który jak reszta akcesoriów idealnie pasuje do jej outfitu, a przy tym wpisuje się w jej życiową filozofię i lifestyle.

Trzymamy kciuki za dalsze postanowienia – self love, w tym całkowite rzucenie nałogu i kolejne stylizacje w punkt.

0aae62a3-e986-4038-a3d3-25242389d8ac