Jessica Simpson (42 l.) nadal jest szczęśliwa w swojej nowej skórze, po tym jak schudła 54 kilogramów, często chwali się figurą, której można pozazdrościć. Celebrytka ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie w neonowym (bardzo skąpym) bikini SKIMS od Kim Kardashian, które połączyła z elektryzującymi sandałkami od Jessica Simpson Style.

Ale zmieniła się na twarzy! Wychudzona Jessica Simpson pozuje z synem siostry

Na zdjęciu piosenkarka pozuje w bikini za ok. 300 złotych i butach własnego brandu za ok. 400 złotych. Oprócz tego na zdjęciu widać dopasowany kolorystycznie sarong SKIMS za ok. 325 złotych.

Jessica Simpson w neonowym bikini od Kim Kardashian

Pod zdjęciem w bikini pojawiło się ponad 20,000 lajków. Wszyscy zachwycają się jej doskonałą figurą, płaskim brzuchem i szczupłymi nogami, „Wyglądasz taaaak niesamowicie”, napisał jeden z followersów.

Wychudzona Jessica Simpson robi lifting bez skalpela

Jednak ku zaskoczeniu, większość komentarzy dotyczyła nie samej Jessiki Simpson… a tego, że wspiera SKIMS i markę Kim Kardashian. Wiele osób zarzuciło, że ubrania marki są „oszukane” i nie wyglądają, tak jak są reklamowane i są złej jakości. Inni zarzucili, że zwyczajnie nie podoba im się, że wspiera Kardashian i jej przedsięwzięcia, gdy jej własna marka Jessica Simpson Style sama produkuje stroje kąpielowe.

IG: jessicasimpson

Fot. Clint Brewer Photography / A.I.M / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jessica Simpson Fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum