Wychudzona Jessica Simpson (42 l.) wypróbowała wyjątkowy zabieg upiększający. Lifting bez skalpela, który ponoć nie tylko odmładza skórę, ale i poprawia jej elastyczność, niwelując zmarszczki. Simpson pochwaliła się przebiegiem zabiegu na swoim Instagramie.

Jessica Simpson chwali się doskonały ciałem w bikini

Jessica Simpson poddała się zabiegowi Emface, procedurze, która wykorzystuje stymulację elektryczną twarzy o wysokiej intensywności, aby wzmocnić mięśnie twarzy w celu poprawy wyglądu.

Klip Jessiki w gabinecie lekarskim pokazuje ją leżącą z pewnego rodzaju diodami przyklejonymi do twarzy. Słychać, jak mówi, „Łaskocze, przyprawia mnie o dreszcze”.

Jessica Simpson i lifting bez skalpela

@emface nie mogę się doczekać, aby zobaczyć moje wyniki! @drbriankinney @BTLAesthetics #Emface #EmfacePartner #EmfaceTheNation #NeedleFree”, napisała na Instagramie gwiazda, która jak można się domyślić dostała ten zabieg i niewielki worek pieniędzy w zamian za… wzmianki w social mediach.

Jessica Simpson chwali się ciałem po tym, jak schudła 45 kg

Nawet pod dużymi, białymi łatami Jessica wyglądała niesamowicie, a jej obserwatorzy w mediach społecznościowych oczywiście wylali wiadro… całe szczęście miłości na piosenkarkę, „Jesteś piękna, nie potrzebujesz tego!”, napisał jeden, drugi dodał, „A ja jestem ciekawy przed i po”