Jessica Ziółek (23 l.), która w czerwcu ubiegłego roku przyjęła oświadczyny Arkadiusza Milika, jest nie tylko celebrytką, ale i kobietą biznesu.

Jessica Ziółek i Arek Milik ZARĘCZYLI SIĘ! Narzeczona piłkarza pokazała pierścionek!

Ziółek rozkręca od jakiegoś czasu swój modowy biznes. Narzeczona piłkarza założyła markę odzieżową i sama projektuje ubrania. Dziś rano o swojej pracy Jess opowiadała w Pytaniu na śniadanie.

Jessica pojawiła się w studio w oryginalnym garniturze w pomarańczowo – czarną kratę. Dobrała do niego czarny golf i czarne botki. Ziółek zaprezentowała się w rozpuszczonych włosach i dość mocnym makijażu.

Jessica Ziółek – wiek, Arek Milik, związek, zaręczyny

Jessica ma 23 lata. Kiedy przyjmowała zaręczyny Arkadiusza, miała 22 lata. Narzeczona piłkarza jest bardzo młoda – ze swoim chłopakiem zaczęła chodzić, gdy miała 16 lat.

Jessica Ziółek, dziewczyna Arka Milika, zaczęła sprzedawać UBRANIA; zobaczcie, ILE KOSZTUJE u niej płaszcz (ZDJĘCIA)

W rozmowie z Vivą! Ziółek tak opowiadała o ich pierwszym spotkaniu:

Szukałyśmy z mamą prezentu dla męża mojej siostry w dziale męskim. Mama w pewnym momencie zauważyła, że pewien chłopak cały czas mi się przygląda. „Mamo, daj mi spokój!”, powiedziałam w pierwszej chwili. Po czym tajemniczy mężczyzna podszedł i poprosił o mój numer telefonu. Z zasady nie podaję swojego numeru nieznajomym, powiedziałam przekornie, że może mnie odnaleźć na Facebooku. To był test (śmiech). Po dwóch godzinach dostałam zaproszenie do znajomych.

Jessica Ziółek w stroju kąpielowym: Już wiadomo dlaczego Milik nie ma sił biegać

Jessica nie wiedziała na początku, kim jest Arek. Dopiero po pierwszym meczu, w którym wzięła udział, zrozumiała, że chodzi ze świetnym piłkarzem.

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik – ślub

Czy Jessica planuje wyjść za mąż w najbliższym czasie? W rozmowie z Vivą! celebrytka wyznała, że chce dojrzeć do tej decyzji:

Do podjęcia tak ważnej życiowo decyzji potrzebna jest nam dojrzałość oraz przygotowanie psychiczne. Oczywiście, chcę mieć dzieci i męża, ale mam dopiero 22 lata. Jedno jest pewne — on jest dla mnie rodziną – mówiła.

Warszawa, 13.01.2020. Nagranie programu ‚Pytanie na Sniadanie’ w TVP2; n/z Jessica Ziolek., Image: 492652681, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: forumgwiazd.com.pl / Forum

Warszawa, 13.01.2020. Nagranie programu ‚Pytanie na Sniadanie’ w TVP2; n/z Jessica Ziolek., Image: 492652852, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: forumgwiazd.com.pl / Forum