Jessica Ziółek przez ponad 10 lat była związana z piłkarzem Arkadiuszem Milikiem. Fani pary czekali już na ślub po tym, jak się zaręczyli w Grecji, ale zamiast tego usłyszeli o rozstaniu w 2021 roku.

Jessica Ziółek KIEDYŚ i DZIŚ! Poznajecie ją?

Jessica Ziółek o rozstaniu z Arkadiuszem Milikiem

Ostatnio zrobiło się głośno o Jessice Ziółek za sprawą swojej książki o życiu WAG. Warto podkreślić jednak, że nie jest to biografia, a historia fikcyjnej postaci. Natomiast w ramach promocji książki była narzeczona Milika udzieliła wywiadu portalowi kobieta.wp.pl. Podczas rozmowy ujawniła prawdziwy powód rozstania z piłkarzem:

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że naszą relację zakończyliśmy w bardzo pozytywny sposób. Pamiętam, że przewoziłam samochód z Katowic do Neapolu, cały czas byliśmy z Arkiem w kontakcie. Pisał mi nawet, że mnie kocha. Gdy pojawiłam się w domu, czułam, że coś jest nie tak. Ale była wtedy u nas moja przyjaciółka, więc uznałam, że może ma gorszy dzień i nie chce się aż tak uzewnętrzniać – zaczęła Jessica.

Nagle usłyszała od narzeczonego, że chce przerwy w związku: „Gdy ona wróciła do domu, Arek powiedział, że potrzebujemy przerwy. Przystałam na to, chciałam mu dać przestrzeń. Po czasie jestem w stanie o tym powiedzieć głośno – być może ta przerwa miała imię. Finalnie rozstaliśmy się, on powiedział, że to nie ma sensu. Zaakceptowałam to, bo nie widziałam innego wyjścia”. 

Jessica Ziółek pojawiła się w śniadaniówce. Zaskoczyła swoim wyglądem!

Warto wspomnieć, że niedługo później Arkadiusz Milik został przyłapany na spacerze z influencerką fitness Agatą Sieramską, z którą do dziś jest w związku.

Jessica Ziółek nie próbowała przekonywać piłkarza do zmiany decyzji:

Nie prosiłam go. Zapytałam tylko dlaczego. Powiedziałam też, że jeśli jest coś, o czym musimy porozmawiać, niech mi powie. Powtarzał tylko, że potrzebuje odpocząć. Po rozstaniu Arek bardzo mi pomagał, zachował się jak mój przyjaciel. Dziś myślę, że to było dziwne, bardziej dociekałabym prawdy – przyznaje.

Influencerka bardzo przeżyła rozstanie z Milikiem. Zdradza, że przez pół roku próbowała się pozbierać: „To był szok. W głowie pojawiały się różne myśli: czy jestem wystarczająca, czy on mnie naprawdę kochał, co się wydarzyło, jak wyrzucić 10 lat do kosza”. 

Nic nie zapowiadało końca. Przez pierwsze pół roku mogłabym nie wychodzić z łóżka, uczyłam się żyć na nowo. Miałam ataki paniki, złe rzeczy się ze mną działy – ujawnia.

Jessica Ziółek obnaży prawdę o WAGs! Była Arka Milika napisała swoją pierwszą książkę

Tłumaczy, że właśnie dlatego ważne jest, aby kobieta skupiała się także na sobie: „Dlatego to jest tak ważne, aby kobiety miały swój świat. Ja całe swoje życie miałam w Neapolu przy Arku. Po rozstaniu nie tylko straciłam życiowego partnera, ale też najlepszego przyjaciela, cząstkę siebie, wszystko… Czułam się, jakbym spadła z 10. piętra”. 

Dziś Jessica Ziółek jest w szczęśliwym związku z piłkarzem Znicza Pruszków Miłoszem Mleczko. Zaręczyli się w marcu ubiegłego roku.

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik rozstali się.

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik rozstali się. Fot.Instagram/arekmilik.

Zakochany Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek na imprezie. Fot.Instagram/arekmilik.