Jessica Mercedes ma za sobą wyjątkowo trudny okres. Blogerka musiała zmierzyć z aferą związaną jej marką, nic więc dziwnego, że potrzebuje miejsca, w którym mogłaby odpocząć.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś zostali rodzicami!

Taras Jessici Mercedes

Na Instagramie Jessica pokazała jak wygląda balkon w jej mieszkaniu. Blogerka zdecydowała się na monochromatyczną tonację. Jessica Mercedes urządziła sobie prawdziwą oazę. Na tarasie zdecydowała się umieścić drzewka oliwne, oleandra, burgenwilę oraz trawę. Wszystko wskazuję na to, że Jessica będzie wypoczywać na balkonie na balkonie, gdyż przygotowała sobie rustykalny szezlong.

Mój wymarzony taras w stylu prowansalskim – rustykalne meble od @westwingpl, a do tego drzewka oliwne, oleander, bugenwila i trawy – napisała Jessica

Czujni obserwatorzy natychmiast zaczęli się troszczyć, czy celebrytka będzie chowała wszystkie meble na wypadek deszczu. Na szczęście fani blogerki mogą spać spokojnie, gdyż celebrytka zainwestowała w wodoodporny materac. Troskliwych fanów zapewniła jednak, że koc i poduszki będzie wnosiła do domu na wypadek niepogody.

Jessica Mercedes wraca na Instagram i pokazuje zdjęcie ze szwalni. Internauci: nie kupuję tego<

Podoba wam się balkon Jessici?

Jessica Mercedes w Crocsach

Jessica Mercedes w Crocsach/fot. Instagram/jemerced

Jessica Mercedes musi zwrócić pieniądze

Jessica Mercedes/fot. AKPA

Jessica Mercedes na ściance

Jessica Mercedes/fot. AKPA