Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na początku marca poinformowali wszystkich, że się rozstają po 17 latach związku. Obydwoje opublikowali oświadczenie na swoich mediach społecznościowych. Wówczas mocno zawrzało w sieci, nikt nie wiedział, że para przechodzi kryzys w małżeństwie, a jeszcze kilka tygodni wcześniej razem bawili się na feriach w Alpach.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ROZSTAJĄ SIĘ!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – rozwód

Marcin Hakiel po rozstaniu jeszcze więcej udziela się na swoim Instagramie niż wcześniej. Nie kryje przed obserwatorami, że ciężko przechodzi rozwód. Co jakiś czas urządza sesję Q&A, podczas której udziela odpowiedzi na bardzo trudne i prywatne pytania. Teraz dostał pytanie, czy tęskni za Kasią, jak pozbierać się po rozstaniu i czy jest szansa, że jeszcze wróci do Cichopek:

Jeden z jego fanów zapytał też, dlaczego udawali na Instagramie, że są super małżeństwem. Tancerz zapewnia, że nic nie udawał. 

Internauci niepokoją się o Katarzynę Cichopek. Jest przeraźliwie chuda!

Kiedy Marcin Hakiel spędzał święta wielkanocne z przyjaciółmi, Katarzyna Cichopek wyleciała z dziećmi i swoim bratem, Jackiem na Malediwy, skąd publikuje niesamowite fotografie w mediach społecznościowych. Według „Życia na Gorąco”, to u brata i jego żony ma największe wsparcie:

Jacek bardzo szybko zakumplował się ze szwagrem. Podziwiał jego talent i przedsiębiorczość. Jest ukochanym wujkiem dla dzieci siostry, a jego żona traktuje Kasię jak siostrę. Aktorka odwzajemnia tę siostrzaną miłość. Często spotykają się na ploteczki. Zaprzyjaźniły się i stały się sobie bardzo bliskie. Kasia wiedziała o sprzeczkach bratowej z Jackiem, a ona o cichych dniach szwagierki z Marcinem – czytamy w „Życie na Gorąco”.

To już pewne! Kasia Cichopek wprowadziła się do nowego mieszkania

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Instagram: marcinhakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na finale Miss Polonia

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA