Informacje o tym, że powstanie 4. sezon serialu „Stranger Things” pojawiły się już we wrześniu ubiegłego roku. W Walentynki na fanów tej produkcji czekała niespodzianka. W sieci pojawił się zwiastun nadchodzącego sezonu.

Gwiazdy serialu „Stranger Things” grali parę w serialu a teraz prywatnie są w ZWIĄZKU!

„Stranger Things” – zwiastun 4. sezonu!

To coś, na co wielu czekało. Zwłaszcza fani Hoppera (David Harbour), którego wątek w ubiegłym sezonie zakończył się w taki sposób, że nie było wiadomo, czy aktor przeżył, i czy jeszcze go zobaczymy w serialu. Z krótkiego nagrania dowiadujemy się, że żyje, a także gdzie się znajduje. Okazuje się, że „Amerykanin”, o którym mówili Rosjanie, w scenie po napisach minionej serii, to właśnie szeryf Hopper.

Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja „Stranger Things 4” jest w toku, a jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego „Amerykanina”, który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi… i nie tylko – informują twórcy.

WOW! Najpopularniejsza nastolatka – Millie Bobbie Brown pochwaliła się nowym chłopakiem

Bracia Duffer zapowiadają też, że nadchodzący sezon ma być najstraszniejszym ze wszystkich, które do tej pory się pojawiły.

Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane… Czwarty sezon zapowiada się być najstraszniejszym do tej pory i nie możemy się doczekać, aż wszyscy go zobaczą. Tymczasem – módlcie się za Amerykanina – wyjaśniają bracia Duffer.

View this post on Instagram

From Russia with love…

A post shared by Stranger Things (@strangerthingstv) on

ZOBACZ TEŻ:

Gwiazda „Stranger Things” chciała zareklamować swoje kosmetyki. Fani nie dali się OSZUKAĆ

Kolejny gwiazdor „Stranger Things” poddał się metamorfozie. Wybrał bardzo kontrowersyjne cięcie

Millie Bobby Brown wygląda jak mama dwójki dzieci z poważnym KREDYTEM (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

ǝɹoɯʎuɐ spıʞ ʇou ʎןןɐǝɹ ǝɹ,ǝʍ

A post shared by Stranger Things (@strangerthingstv) on

View this post on Instagram

the only pic on our fall mood board:

A post shared by Stranger Things (@strangerthingstv) on