Jesus Luz bierze 15 tys. dolarów za noc!

142 142

Ile kosztuje noc z 22-letnim Jesusem Luzem? Około 15 tys. dolarów. Właściwie nie cała noc, a parogodzinny występ. Tyle tylko, że Jesus jest cały czas zajęty, bo chodzi o jego nowy zawód: bycie DJem.

Dzięki znajomości z Madonną brazylijski model od razu mógł wywindować swoje ceny, przy czym wcale nie narzeka na brak klientów.

– Dobrze mieć dwie ścieżki zawodowe – powiedział ostatnio w rozmowie z New York Times. – Dobrze mi z tym.

Madonnie też. Dobrze, że jej najnowsza zabawka nie wyciąga już od niej kieszonkowego.

 
17 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

zabawka, zabawka …ale my tolerancyjny naród jestesmy….kole w oczy …A nie przyszło wam do głowy Polaczkowie, że jest im po prostu ze soba dobrze? …Pewnie nie.

on jest cudowny!

prostytuctwo robi swoje…

ALE MA SUTKI

Szczerze mówiąc on wydaje mi się wyjątkowo uroczym chłopczykiem^^

heh jakis nie normalny

brzydki ten Jezus

królowa popu moze wszystko

No żal. Nie lubię ich.

Uwielbiam MadonnęI love M <3 :))

ja myślałam że jest męską dziwką… ;p

myślałam że chodziło o coś innego…;))

jak juz Jesus sie nachapie to zostawi Madonne

Szkoda tylko że młode talenty marnują się w modelingu i w muzyce bo miejsce zawala nie jaki Jezus prostytutka w spodniach.

i fajnie obie strony sa hepi

playa masz obsesję na punkcie madonny, ale wypadasz żałośnie zazwyczaj, trochę polotu w poszukiwaniu plotek i komentarzy, bo niestety, ale z newsa na news są coraz słabsze 😉

kocham jankosia