Katarzyna Dowbor w telewizji pracuje od wielu lat. Dziennikarka przez ten czas zdążyła pozyskać naprawdę dużą sympatię odbiorców. Nic więc dziwnego, że gdy odebrano jej program „Nasz nowy dom”, widzowie bardzo krytykowali decyzje stacji. Nikogo specjalnie nie zdziwił też fakt, że nowe władze TVP wykorzystały sytuacje i ściągnęły prezenterkę na Woronicza. W efekcie Katarzyna została jedną z nowych prowadzących „Pytanie na śniadanie”.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradza, czemu weźmie udział w „TzG”. Mówi o problemach w rodzinie

64-latka prowadzi poranne show wraz z 26 lat młodszym kolegą po fachu, Filipem Antonowiczem. Jak widzowie przyjęli tę parę? Cóż, w sieci pojawia się wiele zarówno ciepłych, jak i chłodnych słów. A co o debiucie w PnŚ swojej teściowej uważa Joanna Koroniewska?

Joanna Koroniewska ocenia debiut Katarzyny Dowbor w „Pytaniu na śniadanie”

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od dziesięciu lat tworzą zgrane małżeństwo. Zresztą influencerka ciepłą relację zbudowała również z matką swojego ukochanego, Katarzyną Dowbor. Obie panie nie raz fotografowano na czerwonych dywanach i obie wielokrotnie mówiły o sobie nawzajem wiele dobrego. Zresztą aktorka o nowej roli swojej teściowej w PnŚ też wypowiadała się w samych superlatywach.

Maciej Kurzajewski kończy 50 lat! Jak wyglądał zanim rozkochał w sobie Kasię Cichopek?

Moja teściowa jest świetna, ma fantastycznego partnera i jeszcze w tym wszystkim jest zupełnie inna, bo pokazuje swoje inne oblicze, jest otwarta, nowoczesna, bo nagle widać, że jest zupełnie inną kobietą czyli, że ma tak wiele twarzy – powiedziała Koroniewska.

45-latka dodała też, że cieszy się, że dojrzała kobieta może być „super kąskiem” dla mediów. Joanna przyznała, że za granicą normalnym jest, że prowadzący programy telewizyjne są po 60. W Polsce wiek często dyskryminował dziennikarzy.

Zgadzacie się z jej opinią?

Pierwszy „ludzki” pacjent jest już po wszczepieniu do mózgu chipu Elona Muska. Miliarder komentuje

Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz

Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz