Pogłoski o powrocie Joanny Koroniewskiej do M jak miłość pojawiają się od jakiegoś czasu. Postać grana przez aktorkę, Małgosia, zniknęła z serialu w dziwnych okolicznościach – wstąpiła do sekty. Taki scenariusz jednak umożliwia jej ponowne pojawienie się w produkcji.

Joanna Koroniewska wyrwała się z domu na dwie imprezy, fani jej nie poznają

Dzisiaj Super Express podał informację, że były takie plany, jednak Koroniewska nie zgodziła się na warunki finansowe. Obraziła się, bo zaproponowano jej „tylko” 1-1,5 tys. zł za dzień na planie.

Aktorka skomentowała doniesienia na swoim Instagramie:

Ileż to emocji może przynieść poranny przegląd prasy?! Dziś dla przykładu zostałam poinformowana, że rzekomo obraziłam się na produkcję serialu @mjakmilosc.official, którą niniejszym gorąco pozdrawiam 😜 Otóż na wstępie zaznaczmy, że damy się nie obrażają, a co najwyżej strzelają subtelnego focha 😜. Poza tym trudno się obrazić na coś co nie miało w ogóle miejsca.A taka sytuacja kolejny raz została wyssana z palca.

Joanna Koroniewska PIERWSZY raz pokazała swoje córki (Instagram)

Czy wróci do serialu?

Czy wrócę do MjM ?! Życie pisze nam różne scenariusze i już się nauczyłam, że „nigdy nie mów nigdy”. Jednak przez najbliższe 3 miesiące moja uwaga skupiona jest na serialu @sladpolsat i nowym, naprawdę ważnym dla mnie przedsięwzięciu teatralnym, o którym już za chwilę. „Dziennikarzy śledczych” kolorowych gazet i portali plotkarskich oraz inne „osoby dobrze poinformowane” serdecznie pozdrawiam.

Otrzymaliśmy również komentarz od agentki aktorki.

Naprawdę rozbawiła mnie ta informacja. Rozmów o pieniądzach z produkcją M jak Miłość nie było, nie wiem skąd taka publikacja. Pozostajemy z nimi w bardzo dobrych relacjach, jednak z uwagi na pracę aktorki na planie filmowych i zbliżającą się premierą teatralną, nie ma możliwości podjęcia kolejnego zobowiązania na tę chwilę.

Joanna Koroniewska pokazała swój umięśniony brzuch! Spodziewaliście się? (FOTO)

Chcielibyście jeszcze zobaczyć Joannę w roli Małgosi?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ileż to emocji może przynieść poranny przegląd prasy?! Dziś dla przykładu zostałam poinformowana, że rzekomo obraziłam się na produkcję serialu @mjakmilosc.official, którą niniejszym gorąco pozdrawiam 😜 Otóż na wstępie zaznaczmy, że damy się nie obrażają, a co najwyżej strzelają subtelnego focha 😜. Poza tym trudno się obrazić na coś co nie miało w ogóle miejsca. A taka sytuacja kolejny raz została wyssana z palca. Czy wrócę do MjM ?! Życie pisze nam różne scenariusze i już się nauczyłam, że „nigdy nie mów nigdy”. Jednak przez najbliższe 3 miesiące moja uwaga skupiona jest na serialu @sladpolsat i nowym, naprawdę ważnym dla mnie przedsięwzięciu teatralnym, o którym już za chwilę. „Dziennikarzy śledczych” kolorowych gazet i portali plotkarskich oraz inne „osoby dobrze poinformowane” serdecznie pozdrawiam. Niestety Wasze źródła są najwyraźniej kiepskie, bo wszystko co piszecie to stek bzdur. Zresztą chyba nawet najwierniejsi czytelnicy zdają już sobie z tego sprawę. Ja tymczasem pozdrawiam z planu serialu @sladpolsat, muszę lecieć, bo mnie wzywają. Całuski 💋#plotki #pomówienia #dobrzeżemamyinstagram #steki #bzdury #🤪🤭🤫

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Joanna Koroniewska wróci do M jak miłość? Gwiazda komentuje plotki

Joanna Koroniewska wróci do M jak miłość? Gwiazda komentuje plotki