Joanna Krupa w ukraińskim Maximie (FOTO)
Joanna Krupa karierę zrobiła na Zachodzie, dziś słychać o niej również na Wschodzie – modelka wylądowała właśnie na okładce ukraińskiej edycji magazynu Maxim.
Redakcja nazwała Dżoanę “blondynką z alergią na ubrania”. Trafny tytuł, zważywszy na okładkowe zdjęcie.
Alergia objawia się w tym przypadku pozowaniem w samych majtkach i luźnym T-shircie, który po chwili ląduje na podłodze.
Ale to już sekrety sesji ze środka magazynu…
Więcej gorących zdjęć Joanny Krupy znajdziecie na portalu CKM



Ładna !!!
Waska w pasie, dobrze pcha sie
A ja uwielbiam waske biodra 🙂
Jak sie nie ma nic mądrego do powiedzenia to sie pokazuje” dupę”
Ja nie jestem ani stara, ani zazdrosna tym bardziej nie jestem krowa. Ale muszę stwierdzić, ze nie ma w niej nic nadzwyczajnego… Taka… Średnia.
Może i figura ok ale w stanach gdzie ta pani mieszka niestety nie ma u nikogo szacunku poprostu dzi w ka i tyle
Pozazdrościć figury
Ładna laska
Zazdrosne stare krowy chcialybyscie tak wyglądać !!!!
szczerze,wąskie biodra i stara rura z twarzy
Modelka slawna ze spala za kasę z pacjenta mi dobra jest he he
Dzoana jest super. Najlepsza ambasadorka Polski
przepiekna kobieta
“światowej sławy fotomodelka” – tak lansują ją w top model…. dobre sobie…
Dla mnie to stara maszkara, jak widzę jej zdjęcia sprzed botoxu to zastanawiam się jak ktoś może być tak głupi żeby poprawiać doskonałość. Krupa coś ty dziewczyno zrobiła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo ladna okładka.
jaka :”modelka”,taki “vogue”
ZAZDROŚNICE!!!!!
MODELKA !!!!!!!!!!!!!!!! DLA PANÓW Z GRUBYM PORTFELEM
ta “modelka” tylko do takich sesji się nadaje
Ładna dziewuszka
ale jej musi walić ze szpary … tylu tam było
fajne ja ją lubię
“modelka” hahah dobre sobie wystawia doje i dupsko gdzie sie da i wielka modelka bez jaj
Ale jakie ładne dupsko:)