Marka La Mania działa na rynku od 6 lat. Przez ten czas Joanna Przetakiewicz wypromowała swoje kolekcje na całym świecie. Wśród jej klientek jest mnóstwo gwiazd. Sama projektantka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle powiedziała:

Zobacz: Joanna Przetakiewicz zrobiła zamieszanie na ściance (FOTO)

– Ellie Goulding, Nicole Scherzinger czy Cindy Crawford to wspaniałe gwiazdy i oczywiście jestem bardzo dumna, kiedy noszą nasze rzeczy.

Ale Przetakiewicz czuje jeszcze większą satysfakcję, kiedy swoje projekty widzi na ulicy:

– Ale tak naprawdę największą ekscytację odczuwam, kiedy przychodzą do nas stałe klientki i chcą założyć po raz kolejny La Manię. Ogromną przyjemnością jest zobaczyć dziewczynę na ulicy albo na imprezie, w kinie, która nosi naszą kolekcję – mówi projektantka.

Czytaj też: Joanna Przetakiewicz zmieniła rysy twarzy?

Joanna Przetakiewicz zapowiada, że najbliższy czas dla jej firmy zapowiada się bardzo pracowicie:

– Bardzo ciężko pracujemy, bo za chwilę pokazujemy się na mediolańskim Fashion Weeku i na paryskim Fashion Weeku. Potem pokaz w Londynie, więc bardzo dużo się dzieje i bardzo dużo przed nami – mówi projektantka.

Jednocześnie Przetakiewicz mówi o swoich aspiracjach:

– Chcę, żeby była marką światową, nowoczesną, przyjazną, czarującą, pełną wdzięku. To, jaki cel sobie postawiłam i jak go konsekwentnie realizuję od lat, oczywiście osiągnęliśmy już bardzo wiele, bo mając swój butik w Harrodsie, będąc w wielu międzynarodowych miejscach i multibrandowych świetnych sklepach, oczywiście robię to, co sobie wymarzyłam. Ale dla nas zawsze i tak Polska była, jest i będzie najważniejsza.

Joanna Przetakiewicz cieszy się, gdy w jej kreacji bryluje Nicole Scherzinge