Nominowany do Oscara aktor Jonah Hill chce, aby świat wiedział, że jego ciało nie jest odpowiednim tematem do rozmów.

37-letnia gwiazdor, najbardziej znany ze swoich komediowych występów w filmach, takich jak „Wilk z Wall Street”, „21 Jump Street” i „Superbad”, napisał post w którym czytamy, że nie jest miło, czytać komentarze na temat swojego ciała.

Jonah Hill drastycznie SCHUDŁ i wygląda NIESAMOWICIE (FOTO)

Wiem, że masz dobre zamiary, ale uprzejmie proszę o nie komentowanie mojego ciała” – napisał do swoich 3,1 miliona obserwujących. „Dobrze czy źle, chcę grzecznie poinformować, że to nie jest pomocne i nie jest dobre. Z szacunkiem.

Hill już wcześniej pisał o byciu zawstydzonym komentarzami o swoim ciele, a jego najnowszy post wywołał falę wsparcia ze strony innych celebrytów i fanów, a wielu oklaskiwało go za próbę ustalenia granic.
Siostra Hill, aktorka Beanie Feldstein, pochwaliła swojego brata za post, dzieląc się emotikonami z oklaskami.

Jonah Hill upokorzony na wizji! Francuska dziennikarka nie miała skrupułów…

Publiczna prośba Hilla pojawia się kilka miesięcy po tym, jak hollywoodzki aktor ujawnił swoje zmagania z akceptacja ciała w poście na Instagramie. Aktor jako dziecko był wielokrotnie wyśmiewany i krytykowany z czym uporał się dopiero po 30.
W lutym udostępnił zrzut ekranu artykułu w Daily Mail, który zawierał zdjęcia, jak zdejmuje kombinezon po surfowaniu w Malibu w Kalifornii.’

Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek zdjął koszulę w basenie, dopóki nie przekroczyłem trzydziestki, nawet przed rodziną i przyjaciółmi – pisał wtedy.
Prawdopodobnie stałoby się to wcześniej, gdyby niepewność mojego dzieciństwa nie została pogłębiona przez lata publicznych kpin z mojego ciała przez prasę i ludzi – napisał aktor i dodał, że teraz już go to nie rusza.

Hill w sierpniu tego roku zrobił sobie tatuaż, który ma być symbolem miłości do siebie. Dumne „body love” zdobi plecy aktora.

Jonah Hill przytył 30 kilogramów (FOTO)