10 października w in1place przy ul. Szarych Szeregów 11 odbyła się gala JOY Influencer Roku 2019 prowadzona przez Marcina Prokopa. Podczas wydarzenia wręczyliśmy statuetki influencerom, którzy zdobyli największą liczbę głosów w swojej kategorii. Ale to nie wszystko! Zobacz, co jeszcze działo się podczas wydarzenia.

Galę otworzył performance Krystiana „XAY BENG” Sikory, który zaśpiewał swój debiutancki singiel „Nie Wiem Jak”. Podczas występu zachęcał do zagłosowania w wyborach parlamentarnych, a za jego plecami wyświetlały się hasła takie jak „VOTE” (ang. głosuj) czy „EQUALITY” (ang. równość). Jednak nie on jeden tego wieczoru zachęcał gości oraz swoich obserwatorów do skorzystania z obywatelskiego przywileju. O wyborach 13/10 mówili także zwycięzcy kategorii Gold, Music & Facet Sieci, czyli Julia Wieniawa, Dawid Kwiatkowski oraz Stuu Burton. 

Po występie otwierającym nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców wszystkich kategorii, pełną listę zwycięzców znajdziecie TUTAJ

Podczas eventu na naszej scenie wystąpili również wszyscy nominowani w kategorii Music: Zuza Jabłońska, Roksana Węgiel, Smolasty, Rosalie, Natalia Zastępa oraz Dawid Kwiatkowski, zwycięzca w swojej kategorii. Poza oczekiwanymi i ogłoszonymi wcześniej nagrodami, wręczyliśmy również  nagrodę specjalną od redakcji JOY dla Łukasza Kędziora (lukebook.pl).

Jak wiadomo, nie mogło zabraknąć jedzenia. Przekąski zapewniło nam Pyszne.pl, a następnie na sali pojawili się kurierzy z pysznąą pizzą! Nie zapomnieliśmy też o fanach słodkości, na których czekały nowe pralinki od E.Wedel – nominowani influencerzy otrzymali je również w swoich kosmicznych przesyłkach.

O nawodnienie i zgaszenie pragnienia zadbał Żywiec Zdrój, który zapewnił krystaliczną górską wodę źródlaną w przepięknych szklanych butelkach. O oprawę barów podczas gali i na trwającym później afterparty, zadbało Martini, które swoimi bąbelkami wprowadziło atmosferę celebracji. Podczas spotkania goście mogli delektować się orzeźwiającym smakiem Martini Prosecco oraz Martini Asti.

Zdjęcia można było zrobić w specjalnej fotobudce Pyszne.pl, a gify z wykorzystaniem technologii 360 stopni w strefie Cropp, w której znaleźć mogliśmy także modelki prezentujące najnowszą kolekcję marki.

View this post on Instagram

A post shared by Nadia Długosz / BEKSY (@nadjowa) on

Przy samym wejściu na naszych gości czekała strefa firmy Love, beauty and planet, w której nie tylko mogli przetestować nowości marki, ale również podzielić się swoim eko zobowiązaniem. Wśród najczęściej się pojawiających znaleźliśmy np. całkowitą rezygnację z plastikowych butelek. I za tym jesteśmy!

Sklep Nutridome z zaprzyjaźnioną marką OH!TOMI zapewniły prawdziwe #instaplace! Van skrywał w sobie wiele niespodzianek! W pastelowej i baardzo instagramowej przestrzeni znaleźć mogliśmy tęczową ścianę, a przy niej intensywnie pachnące kosmetyki OH!TOMI: masła, pianki, sole. Dostaniecie je w sklepie Nutridome: www.nutridome.pl. Do tego huśtawka na różowym tle, neony… to był czas na #instaphoto!

 

Zobacz, jak wyglądały gwiazdy na gali JOY Influencer Roku 2019 [dużo zdjęć]

 

Kolejne miejsce bardzo #instafriendly? To zdecydowanie strefa AA Wings of Colour, której neonowe skrzydła zdobiły wszystkie zdjęcia.

W strefie Head & Shoulders fryzjerki układały gościom warkocze holenderskie – najmodniejsze w tym sezonie fryzury dodające pewności siebie. Zaprezentowana została także linia szamponów i odżywek Head & Shoulders Suprême, stworzona z myślą o wyjątkowych potrzebach kobiet, zapewniająca intensywne nawilżenie i długotrwałą ochronę przed łupieżem.

 

Po raz pierwszy w roli naszej prezenterki sprawdziła się Ola Nowak (zwyciężczyni JOY Influencer Roku 2017 w kategorii Lifestyle) i po gali przepytała waszych ulubionych influencerów – efekty rozmów z marką Phillips już niedługo na joy.pl.

Na fanów urody i pielęgnacji czekała lodowa rzeźba produkcji Mediheal – wiodącej marki jeśli chodzi o maseczki do twarzy, koniecznie przetestuj!

 

Nasi partnerzy zadbali nie tylko o gości, ale także o wszystkich zwycięzców! FOREO, szwedzki lider technologicznej pielęgnacji zorganizował rozdanie gadżetów dla gości, a po gali wasi ulubieni influencerzy otrzymali szczoteczki LUNA mini 3.  A to wszystko nie udałoby się bez agencji QWERK, która wspierała nas w organizacji całego wydarzenia.

 

Dziękujemy również naszym partnerom medialnym: ESKA TV, Radio ESKA & Plejada.pl. 

 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii: