Julia Wieniawa jeszcze w połowie marca wypoczywała z koleżankami na Bali. Po tygodniu przebywania w Polsce, postanowiła znów uciec w wyższe temperatury, tym razem na Malediwy ze swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa WYPROWADZI SIĘ z Polski?! „Urodziłam się w ZŁYM miejscu”

Julia Wieniawa opowiedziała o swojej diecie

Julia Wieniawa relacjonuje pobyt na Malediwach na swoim Instagramie. Widzimy, że para świetnie bawi się w swoim towarzystwie: odpoczywa, próbuje lokalne przysmaki, a także ćwiczy na siłowni i medytuje.

Julia Wieniawa zrobiła sobie tatuaż na wakacjach. Fani: „Raczej mało bezpieczne warunki”

Fot. Instagram/juliawieniawa

Aktorka nie zapomina o swoich fanach mimo urlopu. Zorganizowała dziś Q&A, podczas którego dostała ciekawe pytanie: „Powiesz coś o IF? I jak często ćwiczysz?”. Julia przeszła na dietę Intermittent Fasting, czyli okresowy post, znany również jako przerywane ograniczenie energii. Jak wygląda taka dieta u gwiazdy:

Staram się jeść 3 razy dziennie przez 8 godzin, a następnie trzymam okienko żywnościowe przez 16 godzin. Intermittent Fasting to w moim przypadku najbardziej skuteczna dieta, jaką stosowałam w życiu. Ale oczywiście każdy ma inaczej. Co do aktywności fizycznej –  ćwiczę mniej więcej trzy razy w tygodniu. A ostatnio wprowadziłam też codzienną 20-minutową yogę o poranku – pisze Wieniawa.

To stąd aktorka cieszy się cały czas perfekcyjną figurą!

Julia Wieniawa WŚCIEKŁA na gwiazdy: „Nosz k***wa”

Fot. Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA