W najnowszym magazynie JOY na okładce JULIA WIENIAWA, najładniejsza i najzdolniejsza aktorka i wokalistka młodego pokolenia. Ulubienica sieci i plotkarskich portali.

W najnowszym JOY znajdziecie specjalny trening Juli Wieniawy z trenerką gwiazd Kasią Rain. Poznacie sekret na fit ciało i szybkie spalanie tłuszczu.

Kasia Rain: Julia to bardzo aktywna osoba i sama przyjemność do treningu! Jest ona bardzo zajętą gwiazdą, wiec przy tym treningu skupiłam sie na tym, aby był on bardzo intensywny i dawał szybkie rezultaty. Idealny dla osób z mała ilością czasu. Podczas prezentowanego treningu pracuje cale ciało, spalamy tłuszcz jak i wzmacniamy mięśnie. Używamy tylko ciężaru swojego ciała, wiec można go wykonać gdziekolwiek jesteś. Perfekcyjna opcja dla Julii, która jest ciągle w biegu ale bardzo dba o swoją sylwetkę i dzięki czemu zawsze wygląda fit i jest pełna energii.

Katarzyna Rain to znana trenerka personalna wielu modelek na całym świecie. Dzięki jej treningom ciało smukleje, ujędrnia się i nabiera odpowiednich proporcji.

Moje metody skupiają się na tym aby trening mógłby być wykonany wszędzie. Bardzo dużą uwagę poświęcam także na coaching mentalny czyli pozytywną motywację moich podopiecznych aby trening dał nie tylko efekty fizyczne ale również sprawił, że dana osoba czuje się silna, zdrowa i pełna energii – mówi trenerka.

Kompletny trening znajduje się w marcowym magazynie JOY.

Ponadto w magazynie:

TRENDBOOK 2018 – wytypowane hity na 2018 rok przez Infuencerki:

REDLIPSTICKMONSTER
MAFFASION
JEMERCED
FIT LOVERS
SANDRĘ KUBICKĄ
OLĘ NOWAK
LITTLEMONSTER96
KLAUDIĘ OWCZAREK

SUPER KONKURS JOY– do wygrania zaproszenie na uroczystą premierę oraz 100 podwójnych biletów na nowy film Patryka Vegi Kobiety Mafii . Wystarczy zrobić zdjęcie z najnowszym numerem JOY i zamieścić je na Instagramie z hashtagiem #Joyxkobietymafii

ZAKOCHAJ SIĘ OD NOWA – czyli jak sprawić, aby miłość odżyła na nowo

69 SEXTRIKÓW, których Twój mężczyzna nigdy nie zapomni

WYWIAD Z IDĄ NOWAKOWSKĄ – Tancerka, aktorka, choreografka tylko w JOY zdradziła jak wygląda jej dzień, towarzyszyliśmy jej 24 h . Poznaj tę niezwykłą kobietę.

JEDZ I CHUDNIJ – czyli 55 produktów, które pomogą spalić tłuszcz.

Julia Wieniawa w nowym magazynie JOY

Julia Wieniawa w nowym magazynie JOY