Kacper Blonsky obecnie jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Rozsławił go przede wszystkim udział w Projekcie X – „Dom X” i piosenka „Eluwina”, która stała się hitem wśród młodzieży – 22 mln wyświetlań na YouTube. 

Kacper Blonsky – Eluwina

Influencer nie ukrywa, że już po pierwszym singlu jego życie zmieniło się o 180 stopni: „Dzieje się teraz! Gram koncerty, jeżdżę po całej Polsce, ludzie się witają na ulicach, krzyczą Eluwina” – powiedział w „Dzień Dobry TVN„.

Fani z wypiekami na twarzy śledzą życie youtuberów w wielkiej willi w Konstancinie. Poza Kacprem Blonskym udział w projekcie wzięli jeszcze: Stuu, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera. Natomiast największe emocje powoduje Kacper z Julią Kosterą – po filmikach na YT i relacjach na Instagramie można było zauważyć, że pomiędzy nimi iskrzy.

Marcin Dubiel ociepla swój wizerunek! Fani YouTubera podzielili się na dwa obozy

Blonsky i Kostera do tej pory starali się unikać tego tematu. Kacper na jednym z filmików Kostery zapewniał, że nic pomiędzy nimi nie będzie, bo dzieli ich aż 5 lat różnicy. Jednak czujni fani obserwowali ich w social-mediach i widzieli, że nawet przyjaciele tak się nie zachowują.

Danny Ferreri i Ola Ciupa są jeszcze razem? Youtuber wydał OŚWIADCZENIE

Można było się tego spodziewać. Kacper czekał z ujawnieniem związku aż do promocji nowego singla i teledysku – Crusher. Wstawił wczoraj zdjęcie z planu teledysku, na którym widzimy Julię Kosterę w objęciach Kacpra.

Crusher to rzecz na która chyba poświęciłem najwięcej w życiu! Ludzie, nie mogę się doczekać aż to zobaczycie. Interesowaliście się kto wystąpi w teledysku. Chyba po tym zdjęciu też się nie możecie doczekać (…) – napisał Kacper na Instagramie.

Fani w końcu dostali to, co chcieli – oficjalne potwierdzenie związku młodych youtuberów. Dzisiaj o godzinie 14 na YouTube ukaże się teledysk do piosenki Crusher.

Największy Julii Crusher!

Ale słodziaki aaaaaaa❤️😍

Zatkało mnie

No to teraz można już prowadzić konta fanpage oraz pisać historyjki nawatt

O mój Boże shiippp aa💗🤭

Nareszcie powiecie że jesteście razem!❤️😍 – czytamy w komentarzach.

View this post on Instagram

🐒🐒🐒

A post shared by Kacper Błoński (@kacperblonsky) on

Sylwia Przybysz tą sukienką na pewno nie uciszyła plotek o ciąży. 22-letni youtuber zostanie ojcem?