Jakiś czas temu youtuber Marcin Dubiel, który zgromadził na swoim Instagramie pokaźna liczbę ponad miliona! obserwatorów był na językach całego „Internetu„. Wszystko za sprawą tego, że przebywając w Afryce – gdzie miał skupić się na niesieniu pomocy ubogim dzieciom – postanowił w szyderczy sposób śmiać się z obrzydliwego żartu kolegi, adresowanego w stronę czarnoskórego dziecka. Trzeba przyznać, że nie popisał się wtedy ani niesieniem pomocy, ani mądrością. Teraz mężczyzna chce się zreflektować, a jego czyny podzieliły Internautów.

Dubiel śmieje się z ubogiego dziecka

Marcin Dubiel ociepla swój wizerunek adoptując chłopca z Afryki

Po głośnej dramie, podczas której youtuber stracił rzesze fanów za sprawą własnej głupoty i lekceważącego podejścia do życia, Marcin postanowił się zrehabilitować. Dubiel doskonale zdawał sobie sprawę, jak jego wizerunek medialny momentalnie uległ zmianie. YouTuber postanowił odpokutować i poinformował fanów na Instagramie, że adoptował chłopca z Afryki, któremu zapewni wszystkie potrzebne rzeczy do normalnego funkcjonowania. Jego tablicę na Instagramie zalały urocze zdjęcia z dziećmi. Widać, że bardzo się stara i próbuje ponownie przekonać do siebie fanów.

Poznajcie Dicksona, mojego wirtualnego syna:) Dickson przez parę najbliższych lat będzie miał zapewnione wyżywienie, ubezpieczenie i szkołę. Niesamowity chłopczyk, który bardzo tego potrzebuje… a takich dzieciaków jest więcej – wzruszająco opisał zdjęcie siebie z czarnoskórym chłopczykiem, który uśmiechał się od ucha do ucha

Fani Marcina Dubiela kłócą się w komentarzach

Sprawę postanowił skomentować portal plotkarski Vogule Poland. Gdy polscy youtuberzy wylecieli do Afryki, by „pomagać potrzebującym dzieciom” portal opisał żenujące zachowania jak np, robienie idealnie pozowanych zdjęć wśród wszechobecnej biedoty.

Bardzo nam wszystko jedno, że zakłóciliśmy dobre samopoczucie PatoTeamu X, zepsuliśmy niespodziankę z okazji dołączenia nowego członka oraz nie chcemy poddać się prostackiej manipulacji Marcina Dubiela – zaczęli w wpisie dziennikarze.

Ich post na Instagramie spotkał się z ogromnym podziałem wśród komentujących.

Jesteśmy tylko ludźmi popełniamy błędy, nie ważne czy jesteśmy sławni czy tez nie. Marcin tez jest człowiekiem jak my wszyscy, każdemu zdarzyło zrobić się coś nie stosownego. Bycie sławną osobą niesie za sobą worek minusów a wy właśnie jesteście jednym z tych minusów. Robicie wszystko by tylko człowieka dobić. Człowieka który zrozumiał swój błąd i chce go naprawić. Wstyd, ze tacy ludzie i taki profil jeszcze istnieje – napisał jeden z Internautów w sekcji komentarzy

Ludzie za bardzo nakręcili się na Marcina.. zrobił źle każdy to wie, ale również widać ze żałuje tego co zrobił – napisał kolejny fan

Pojawili się i tacy, którzy nie mogli zapomnieć o tragicznej wpadce wizerunkowej, jaką zaliczył mężczyzna na filmiku opublikowanym z Kenii.

Dużo osób się nabrało na te manipulacje jak widać

Dobrze ze nagłaśniacie tę sprawę, bo tak zostawić tego nie można. Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów i słów – pisał kolejny komentujący

Jakie to pod publikę robione.. żałosne…

View this post on Instagram

Poznajcie Dicksona, mojego wirtualnego syna:) Dickson przez parę najbliższych lat będzie miał zapewnione wyżywienie, ubezpieczenie i szkołę. Niesamowity chłopczyk, który bardzo tego potrzebuje… a takich dzieciaków jest więcej. Żałuję, że nie mogę podzielić się z Wami emocjami, które towarzyszą Ci, gdy widzisz takiego chłopczyka i wiesz, że będziesz w stanie zapewnić mu w jakimś stopniu przyszłość. Ty też możesz pomóc, na kanał wrzuciłem film dotyczący wirtualnej adopcji:) Zrzutka na ośrodek dla niepełnosprawnych będzie aktywna jeszcze tylko parę dni, więc zachęcam do wpłat! zrzutka.pl/kenia2019 Na całą resztę Waszych pytań odpowiem na dniach.

A post shared by Marcin Dubiel (@marcindubiel) on

Jak myślicie, Marcin przemyślał wszystko i od teraz będzie uczył się na błędach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Danny Ferreri i Ola Ciupa są jeszcze razem? Youtuber wydał OŚWIADCZENIE

Popularna youtuberka z Polski poinformowała, że jest w ciąży. Test ciążowy zrobiła na wizji!

Sylwia Przybysz zdradziła PŁEĆ dziecka. Młodzi youtuberzy już niedługo zostaną rodzicami