Kamil Sipowicz (66 l.), który w 2018 roku stracił najbliższą osobę, Korę (gwiazda zmarła po wyczerpującej walce z nowotworem), zamieścił na swoim Facebooku oficjalny komentarz na temat plotek o jego nowym związku.

Kamil Sipowicz zakochany? Partner życiowy Kory: Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku

Media rozpisują się od dwóch dni o tym, że Kamil Sipowicz znów jest zakochany. Były mąż gwiazdy postanowił wyprostowac plotki i szczerze napisał, co ostatnio wydarzyło się w jego życiu:

Kochani,

przez ostatnie lata życia z Korą oraz rok po jej śmierci żyłem niejako publicznie. Jednak pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności – zaczyna Kamil.

Po czym przechodzi do sedna:

Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy. Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe nie spotykaliśmy się za życia Kory. Przyzwyczaiłem się, że tego typu media zazwyczaj mijają się z prawdą, ale ta „informacja” to już przesada wymagająca sprostowania – tłumaczy Sipowicz.

Archiwalne zdjęcie Kory z synem podbija Internet!

Na koniec artysta dziękuje za wszystkie życzenia i dobre słowa. Otwarcie pisze też o swej partnerce:

Sylwia i ja chcieliśmy podziękować tym z Państwa, którzy przysyłają nam przyjazne, czułe i budujące słowa. W Sylwestra wzniesiemy toast za Wasze zdrowie! 😉 Wszystkiego dobrego w 2020 roku. 🙂 Happy Chanukah i Merry Xmass – kończy swój wpis Kamil Sipowicz.

Brutalnie szczere wyznanie Kory: Nie chciałam żyć

Gratulujemy! 🙂 Cieszymy się szczęściem Kamila i jego partnerki!

scena z: Kora Jackowska, Kamil Sipowicz, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA

scena z: Kamil Sipowicz, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Kamil Sipowicz, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Kamil Sipowicz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA