Kamil Sipowicz wziął ślub z Korą po 40 latach związku w 2013 roku. Po śmierci wokalistki w 2018 roku zajął się upamiętaniem twórczości zmarłej żony – na warszawskich Bielanach pojawił się neon z napisem „Miłość to wieczna tęsknota”, a w centrum stolicy odsłonięto mural przedstawiający legendarną wokalistkę Maanamu.

Premiera dokumentu „Skandal. Ewenement Molesty”. To pierwszy taki film o rapie

Kamil Sipowicz – nowa dziewczyna

Rok po śmierci Kory Kamil Sipowicz ogłosił, że jest w nowym związku. Wiadomo było, że partnerka wdowca po Oldze Sipowicz ma na imię Sylwia, pochodzi z Bielska Białej i ma ok. 30 lat. Dziewczyna dość uważnie stała na straży swojej prywatności, jednak w sieci co jakiś czas pojawiały się zdjęcia pary wykonane przez paparazzi.

Gwiazdy na premierze filmu Patryka Vegi „Pętla”. Całe show skradła Katarzyna Warnke – jak czarna wdowa

Sytuacja uległa zmianie podczas wczorajszej premiery filmu dokumentalnego o grupie Molesta Evenement, na której Kamil Sipowicz pojawił wraz z nową partnerką. Choć Sylwia nie zapozowała na ściance, to fotoreporterom udało się uchwycić zakochanych siedzących razem na sali.

Na wyjście nowa partnerka Sipowicza wybrała ciemną, jeansową kurtkę, którą zestawiła z czarnymi jeansami, szarymi materiałowymi butami oraz płócienną torbą. Wisienką na stylizacyjnym torcie był kapelusz nawiązujący stylistycznie do nakrycia głowy jej ukochanego.

Justin Bieber z żoną RAPUJE o Selenie Gomez. I pokazuje swój dom z Hailey Baldwin

Ma dobry gust?

 

Kamil Sipowicz z partnerką na premierze, Radoslaw NAWROCKI / Forum

Kamil Sipowicz z partnerką. fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Kamil Sipowicz z partnerką, fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Kamil Sipowicz z partnerką na premierze, fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Kamil Sipowicz pokazał nową partnerkę, fot. AKPA / FORUM

Kamil Sipowicz, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA